Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mobil Madencilik Başlıyor

Barselona’da gerçekleştirilen Mobil Dünya

Barselona’da gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi mopbil madenciliğin doğuşuna tanıklık etti.

Kripto Paralarda Kullanılıyor

Bitcoin ve diğer alt coinlerde kullanılan İngilizce mining olarak adlandırılan madencilik artık telefonlarla yapılabilecek. Bu işlemler için yüksek ekran kartlarına sahip cihazlar kullanılırken artık telefonlar da kullanılabilecek. Bu teknoloji ilk olarak Electroneum ile hayata geçirilecek.

Akıllı telefonlar ile üretilecek olan bu kripto paralar ile ayda 2 dolar kazanılabilecek. Ancak bu rakam Electroneum’un değer kazanması ile birlikte daha da çok artacaktır. Nasıl ki başlangıçta Bitcoin alanlar şimdi milyoner oldu ise bu durumun bir benzeri de bu para biriminde yaşanabilir.

Electroneum aynı zamanda GSM operatörleri ile görüşerek elde edilen bu kazançlar ile birtakım Telekom ücretlerinin ödenebilmesini sağlayacak. Bu da ciddi manada Electroneum’a olan ilgiyi artıracak ve dünya genelinde 200 milyon insana erişim sağlanması mümkün olacak.

Bu işlemi yapmak isteyenler my.electroneum.com adresine girerek kayıt olmaktadırlar. Ardından da burada işlemler sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Sizler de üye olup mobil madencilik yapmaya başlayabilirsiniz.