Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YÖK Diploma Denklik

Diploma Denklik işlemleri yurtdışında okuyan ve buradan mezun olan öğrencilerin almış oldukları diplomaların ülkemiz nezdinde denk geldiği düzeyleri belirleme işlemleridir.

Diploma Denklik işlemleri yurtdışında

Diploma Denklik işlemleri yurtdışında okuyan ve buradan mezun olan öğrencilerin almış oldukları diplomaların ülkemiz nezdinde denk geldiği düzeyleri belirleme işlemleridir. Yurtdışı eğitim kurumlarından alınan diplomaların ülkemizde hangi alanda ve hangi düzeyde diplomalara denk gelmekte olduğu YÖK tarafından belirlenmektedir.

Sizlerde yurtdışı eğitim kurumlarında mezun olduysanız web sayfasına giriş yapabilir ve diploma denklik uygulamaları için sizlerden talep edilecek belgeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu süreçte sizlerden öncelikle diploma çeviri işlemleri talep edilecektir. Bu belgeler YÖK tarafından genellikle noter onaylı diploma tercümesi olarak talep edilmektedir. Bunun için yeminli tercümanlık hizmeti veren profesyonel firmalardan destek almanız gerekmektedir.

Hızlı Ve Güvenilir Diploma Tercümesi

Diploma Denklik Tercümanlık firması Ankara Kızılay’da merkez ofis üzerinden sizlere hizmet vermektedir. Aynı zamanda web sayfasına giriş yaparak online olarak hızlı ve güvenilir çeviri hizmeti alabilirsiniz. Diploma tercüme işlemlerinde her dilde ve yeminli tercümanlar tarafından tercümanlık işleri yapılmaktadır.

YÖK tarafında veya bazı özel kuruluşlar tarafından talep edilen diploma çevirileriniz için en uygun fiyatlı tercümanlık hizmetleri ofisimizde verilmektedir. Bu fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilmek ve güvenli hizmet alabilmek için iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımızla çeviri dilini, noter onayı talep edip etmediğinizi, teslim süresini ve teslim yöntemini net bir şekilde paylaştığınızda sizlere bu hizmetin karşılığı olan fiyatlandırma bilgileri anında verilecektir.