Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vetorium Veterinerlik Hizmetleri

Veteriner hizmetleri sunan ve

Veteriner hizmetleri sunan ve acil veteriner gerekliliğinde de hızlı bir biçimde devreye giren veteriner hekimler; alanında uzman bir şekilde çalışan kişilerdir. 5 yıllık bir eğitim süreci sonunda hekim unvanı ile çalışmaya başlayan veterinerler; hayvan sağlığı alanında her türlü ayrıntılı hizmeti sunmaktadır.

Sokak ve ev hayvanlarının sağlığı ve bakımının yanı sıra; kümes ve çiftlik hayvanlarına yönelik hizmetler, suda yaşayan hayvanların veterinerlik hizmetleri de; bu alanlarda çalışan kişilerin sorumluluğu altında olan hizmetler arasında sayılabilir.

nöbetçi veteriner işlemleri için de çalışmalarını sürdüren veteriner hekimler; gerek duyulan ani müdahaleler için ve veterinerlerin saat ile gün olarak kapalı olduğu aralıklarda hizmet veren birimlerdir.

Dostlarımız hayvanların sağlıklarına yönelik yapılan çalışmalarda; veterinerler, kendi kliniğini açmanın yanı sıra hayvan sağlığı ile ilgili bilgi sahibi olunması gereken farklı alanlarda da uzmanlaşabilirler. Bu alanlardan bazıları; yem firmaları, hayvan hastaneleri ve ilaç firmaları gibi çok sayıda sektörde hizmet sunabilir. ‘Hayvan doktoru’ olarak da bilinen veteriner hekimler; yalnızca hayvan sağlığı ve bakımı alanında değil; aynı zamanda hayvanlarla ilgili olan çok sayıda çalışmayı da yürütürler.

Hayvanlara yönelik tedavi süreçlerinin ve acil müdahalelerin yanı sıra; Bahçelievler veteriner gibi hizmetler de; genel olarak hayvan sağlığını korumayı amaçlayan önleyici sağlık tedbirleri için de çalışırlar. Bunların başında; sokak ve ev ve çiftlik hayvanlarına yönelik aşı hizmetleri gibi işlemler yer alır.