Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TRANSFER LAZIM’DAN DEV HİZMET: “Express Transfer”

İş toplatısı için acil
  • İş toplatısı için acil şekilde Ankara içerisinde bir adrese gitmem lazım. Uçakla seyahat ediyorum fakat indikten sonra hızlı şekilde adrese nasıl giderim?
  • Acil şekilde Ankara Transfer hizmetlerinden faydalanmam gerek. Eğer on dakika geç kalırsam yüksek fiyatlara aldığım uçak biletim yanacak. Nasıl havalimanına yetişebilirim?
  • Ankara’da havalimanına indikten sonra Ankara havaalanı transfer hizmetlerinden faydalanmak istiyorum, hangi firma güvenli ve hesaplı?

gibi sorular kafanızı mı kurcalıyor? Sorularınıza cevap arıyorsanız sorularınızın cevabı oldukça açık. Tüm Ankaralıların bildiği gibi Ankara havalimanı transfer hizmetlerinin vazgeçilmez ve güvenli ismi: TRANSFER LAZIM !

Eğer Ankara içerisinde ikamet ediyorsanız ve acil şekilde Ankara Havaalanına gitmeniz gerekiyorsa bunun için taksilerle uğraşmanıza ve derdinizi anlatmaya çalışmanıza gerek yok. Transfer Lazım şirketi sizler için EXPRESS TRANSFER hizmetlerini başlatmış durumda. Fiyatlarımızda hiçbir farklılık bulunmaksızın 0546 280 80 06 haneli numaramızdan müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde işinizin ivedi olduğunu ve acil şekilde çözülmesini talep ederseniz müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sistem üzerinden express transfer seçeneğini aktif hale getireceklerdir. Siz telefonu kapattıktan maksimum 10 dakika sonrası şöför arkadaşlarımız VİP araçlar ile yanınıza geleceklerdir. En hızlı şekilde Ankara havaalanı transfer hizmetlerimizden faydalanarak uçağınızı kaçırmadan seyahatinize devam edebilirsiniz. Ankara otobanlarından yapacağımız geçişler Express Tranfserlerde yolcularımızdan talep edilmez. Bu ücretler şirketimiz bünyesinden karşılanır ve siz normal tarife üzerinden ücret ödemesi yaparsınız. Bunun için müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde uçuş firmanızı ve saatinizi belirtmelisiniz. Bu durumlarda sorun ve sıkıntı yaşıyan Ankaralılardan kâr etmeksizin yardımcı olmak için buradayız.

Vizyon ve misyonumuz kâra geçmek olmayıp sadece Ankaralılara ve tüm vatandaşlarımıza hızlı ve konforlu bir transfer hizmeti sağlamak olduğundan dolayı bu durumu yadırgamıyoruz. Başkente yakışır şekilde rahat yolculuklar yapmanız için Ankara Transferlerinde çığır açmaya devam ediyoruz. Eğer sizde sorunsuz ve sıkıntısız, güvenli – konforlu bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız gökyüzünde olan konforu karayollarında yaşatan Transfer Lazım şirketini tercih edebilirsiniz.

Tüm Ankaralıların bildiği gibi; Transfer Lazım’sa, Transfer Lazım!