Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Stalk Yapanlar Artık Deşifre Oluyor

Pek çok kullanıcı Instagram profillerini gizli tutar. Ancak bazı kullanıcılar ise bu gibi bir yolu tercih etmez ve profillerini açık tutarlar.

Pek çok kullanıcı Instagram

Pek çok kullanıcı Instagram profillerini gizli tutar. Ancak bazı kullanıcılar ise bu gibi bir yolu tercih etmez ve profillerini açık tutarlar. İşte şu halde profillerin her türlü ziyaretçi çekmesi mümkün olabilecektir. Ancak profillerin sahipleri bu ziyaretçilerin kim olduklarını göremezler. Ancak göremeseler dahi fazlasıyla merak içerisinde olurlar. İşte bu site sayesinde bu merak da tamamen sona eriyor. Bundan böyle çok kolay bir şekilde stalkci.org adresinden gereken bilgilere ulaşılması mümkün olabilecektir.

Kişisel Bilgiler ile Giriş Yapılması Mümkün

Bu site sayesinde artık gizilden yürütülmeye çalışılan casusluk işleri de tamamen deşifre oluyor. Nitekim sitenin en büyük amaçlarından bir tanesi de gizli yürütülen işlerin bu şekilde ifşa edilmesi. Bunun için tek yapılması icap eden de kullanıcı bilgileri ile siteye giriş yapılması. Siteye giriş yapıldığı zaman instagram giriş ekranı ile karşılaşılacaktır. Bu adresten de kullanıcıya dair e-posta adresi ve şifrenin girilmesi icap edecektir.

Takip Listelerinde Olmayanların da Tespiti Mümkün

Bu sitenin en büyük avantajlarından bir diğeri ise profil ziyaretçileri arasında herhangi bir ayrım yapılmıyor olmasıdır. İşte bu sayede son derece rahat bir şekilde hem takip edenleri hem de takip etmeyenleri görüntülemek mümkün olabilecektir. Buna ek olarak takip edilen listesinde olanların görülmesi mümkün olabileceği gibi takip edilen listesinde olmayanlar da bu site tarafından sunulan listede rahat bir şekilde görüntülenebilecektir.

https://stalkci.org/account/login