Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Serince Çiğköfte Ürünler

Günümüzde tüketimleri oldukça yaygınlaşan çiğ köfte ürünlerini en kaliteli ve lezzetli bir şekilde Serince markası ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Günümüzde tüketimleri oldukça yaygınlaşan

Günümüzde tüketimleri oldukça yaygınlaşan çiğ köfte ürünlerini en kaliteli ve lezzetli bir şekilde Serince markası ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İnsanların en alternatif yiyecekleri arasında yer alan bu yiyecek bu marka ile daha da lezzetli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. İçerisinde kullanılan malzemelerin de kaliteli olmasından dolayı da tam anlamı ile tat almanız da mümkündür. Bu Yemek üstelik birbirinden farklı faydası olduğu da bilinmektedir. Bu faydalar ise saymak ile bitmeyecektir. Sağlığa da oldukça faydası olan bu yiyeceğin ülkemizde kullanımı oldukça yaygındır. Pek çok insanın alternatif yiyeceği olmaktadır. Özellikle de yoğun iş temposunda çalışan insanların ilk seçeneği Çiğköfte olmaktadır. Ancak bu ürünleri de kaliteli bir marka tarafından almak da oldukça önemlidir. Bu yüzden ise Serince markası ile en kaliteli hizmetleri kolaylıkla alabilirsiniz. Bu markanın sizlere sunduğu ürünler ise şu şekildedir;

-Dürüm Çiğ Köfte

– Kilo Çiğ Köfte

– Yağı Dürüm Çiğ Köfte

– Piramit Çiğ Köfte

– Porsiyon Çiğ Köfte

– Suşi Çiğ Köfte

Serince Çiğköfte Kampanyalar

Bu marka sizlere birbirinden farklı kampanyalar sunarak en makul fiyatlar ile hizmetler vermektedir. Sizlerde internet sitesi üzerinden bu markanın kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlar ile çiğ köfte alabilirsiniz. Her ayın 15’i %50’si bizden kampanyası ile her ayın 15’inde aldığınız çiğ köftelerin %50’sinin fiyatını ödersiniz.