Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Profilinize Bakanları Görüntüleyin

Sosyal medya herkesin sık

Sosyal medya herkesin sık kullandığı bir alandır. Bu kadar sık kullandığınız sosyal medya hesaplarınızı kimin ziyaret ettiğini öğrenmek istersiniz. İnstagram profilime kim baktı diye merak ediyorsanız Stalkci.org sitesini takip etmeniz gerekir.

Uygulama Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için öncelikle siteye giriş yapmanız gerekir. Siteye girdikten sonra Instagram ve Twitter hesabınız ile siteye bağlanmanız gerekir. Site hem Instagram hem de Twitter için hizmet verir. Size arkadaşlık ve takipçi isteği göndermeyen ama sizi gizliden takip eden kişileri görüntülemek artık daha kolay. Var olan hesabınız ile giriş yaptıktan sonra ekranda profilime kim baktı butonu çıkar. Bu sayede gün içinde profilinize bakanları görebilirsiniz. İnstagram profilime bakanlar listesi açılan sayfada yer alır. Açılan sayfada aynı zamanda takipçi sayınız ve takip etiğiniz sayı yer alır.

Gizli Hayranlarınızı İfşa Edin

Uygulama ile sizi gizliden takip eden kişileri bulabilirsiniz. Site her gün belli saat aralıkları ile profilinize bakanları günceller. Profilinize bakanları listeledikten sonra isterseniz sosyal medya hesabınızda paylaşıp bu kişileri tüm arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Uygulamayı Twitter profilime bakanlar butonu ile kullanmak isterseniz Twitter hesabınız ile giriş yapmanız gerekir. Site sosyal medya hesaplarınızda daha fazla nasıl takipçi kazanırsınız gibi konularda da hizmet ve danışmanlık veren bir firmadır. Uygulama sayesinde profilinize bakanları ve fotoğraflarınızı inceleyenleri ve sizi gizliden takip edenleri görebilirsiniz. Siteye giriş yapmak ücretsizdir.