Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Premier League Darts 2021: Wayne Mardle

2020’de öngörülemeyen bir dart yılının ardından, Premier League Dart, pazartesi günü art arda beş gecenin ilki ile 2021 için geri dönüyor. 

2020'de öngörülemeyen bir dart

Bu yılki 10 yarışmacıyla ilgili kararını veriyor.

Premier League Dart, pazartesi günü saat 19: 00’da Sky Sports Action’da başlayarak art arda beş gece aksiyonla dönerken Sky Sports ile atılan oku kaçırmayın

2020’de öngörülemeyen bir dart yılının ardından, Premier League Dart, pazartesi günü art arda beş gecenin ilki ile 2021 için geri dönüyor. Turnuva yine kapalı kapılar ardında gerçekleşecek ve Wayne Mardle’ın kafası karıştı ancak yine de kristal kürenin tozunu atıp bazı tahminlerde bulunmasını sağladık.

Ne var biliyor musun? Çoğu oyuncudan o kadar emin değilim ki …

Bakmaya ve tahminler tablomu redwin yapmaya devam ediyorum ve sonra düşünüyorum, bir dakika bekle. Yerleşemiyorum çünkü dürüst olursam, geçen sene Glen Durrant orta masamdaydı ve ligi kazandı ve bunu sadece Phil Taylor ve Michael van Gerwen yaptı.

Mardle vs Webster: Birinci Gece

Wayne Mardle Mark Webster
74 Nathan Aspinall  Glen Durrant 66
57 Rob Cross, Jose De Sousa’ya karşı 57
66 Peter Wright, Jonny Clayton’a karşı 74
75 James Wade, Gary Anderson’a Karşı 75
66 Michael van Gerwen vs Dimitri Van den Bergh 74

Kafa kafaya: Mardle vs Webster

Bu yıl Wayne Mardle, Mark Webster’a karşı.

Tam olarak doğru sonuç için üç puan

Doğru sonuç için bir puan

Michael van Gerwen, Nathan Aspinall, Rob Cross ve Glen Durrant’ın oyun tarzlarından memnun olmadığına inanıyorum. Peter Wright buna ekleyebilirsin… Geçen hafta iyi oynadığını biliyorum ama bu uzun zamandır ilk defa bunu yaptı.

Gary Anderson bu olaylardan sonra eve gidiyor ve öyle ya da böyle görünmüyor. Kaybetmekten nefret ediyor ve yarışırken her zaman çok çabalıyor.

Dimitri Van den Bergh’in hala diz ağrısı var. Diz sakatlığı konusunda tekrar normal hissetmenin yaklaşık altı ay sürdüğünü okudum ama yine de altı gün içinde oynamaya başladı! Buna tam olarak inanamadım. Sanırım Jose de Sousa yine bir seviye düştü.

Herkesi buraya koymuyorum! Sadece tahmin etmenin zor olacağını söylüyorum!

Aramanın imkânsız olduğunu düşünüyorum. Açıkçası gerçekten zevk alan Jonny Clayton.

Nathan Aspinall, Rob Cross ve Glen Durrant, iyi oynamıyorlar. Aspinall, bu yılın başında onun için büyük bir yıl olduğunu söyledi. Bunun için endişelenmeye başladığınızda, belki geçen yıl ve önceki yıl yaptığı gibi üretemeyeceğini hissediyordur.

Premier Lig şampiyonu Durrant, oyunu kargaşa içinde, zihni kargaşa içinde ve iyi bir yerde değil. Onun için her şey değişti … İşi toparladı, her zaman çalıştı ve şimdi değil. Ne bekleyeceğimi bilmiyorum.

 

Geçen yıla gelince …

Geçen yılki masaya bakıyorum ve Glen’in nasıl bitirdiğine bakıyorum… Sahip olduğu bazı çekilişlere bakıyorum ve diğer tarafa giderler miydi diye düşünüyorum. Orada beş beraberlik vardı ve beşini de kaybetmiş olabileceğine inanıyorum.

Ya diğer maçlardan bazıları diğer tarafa giderse ve o zaman ilk dörde giremezdi diye düşünüyorum. Van Gerwen’e bakıyorum ve iyi olduğunu düşünüyorum ve sonra her şey dağıldı.

 

Gary Bu parlak koşuya çıktı ve bu yıl tekrar yapmasını bekliyorum, çünkü Premier League’in yolu dört ya da beş blok halinde oynanacak  Gary aslında ona bir iyilik yaptığını ve ona yardım ettiğini söyledi.

 

Sanırım bu yıl çok şey göreceğiz, sanırım bu koşulara devam eden birçok oyuncu göreceğiz belki üç ya da dört maç kazanmadan önce birkaçını kaybedeceğiz.

 

Tahmin Süresi

Geçen yıla baktığımızda, Rob Cross berabere ve galibiyetle başladı ve üç hafta sonra ilk dörde girdi. Sonra, her şeyi yanlış çok şeyler değişiyor gitti!

 

Michael Smith sonuna doğru kasvetli bir koşuya çıktı, kesinlikle iyi gidiyordu ve sonra dokuzuncu ya da 10.haftaya geldi ve her şey onun için yanlış gitti. Rob Cross iyi başladı ve daha da kötüleşti. Daryl Gurney yeterince kazanamadı.

 

Sanırım bu yıl bunu paylaşacakları yıl, gerçekten yapıyorum. Birkaç yıl önce kazananları hemen tahmin edebileceğinizi hatırlıyor musunuz? Bu, şu anda hiçbirine güvenmediğim gerçeğiyle ilgili değil, sadece şu anda en üstteki dart manzarasının, birçoğunun dart tahtasında rahat olmadığını düşünüyorum. Aramak çok zor.

 

Benim ilk dört alanında dört PDC Dünya Şampiyonu olacaktı, Michael van Gerwen, Gerwyn fiyat ikinci, Gary Anderson üçüncü ve Peter Wright dördüncü.

 

Ancak, şimdi Price ile birlikte, ilk dörde girmek için onun yerine James Wade’i seçeceğim. O daha önce kazandı, o geç gelen fazed olmayacak ve o da İngiltere açık şampiyonu.

Her birini yanlış anlamış olabilirim, hepsini yanlış anlamanız gereken durumlar var. Gary Anderson ilgisini kaybedebilir, Van Gerwen geçen yıl savaşıyordu ve altıncı oldu! Peter Wright benim için, formunun nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

 

En iyi dört oyuncu, iyi oynadıklarında dışarıda tutmak zorduriyi oynayıp oynamadıklarını görmek zorundayız.

 

Ve kazanan……

Michael van Gerwen, hala gezegendeki en iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum, öyle oynuyor olsun ya da olmasın, bilmiyorum! Sadece en iyi kişi olduğunu düşünüyorum.

 

Sorun en öne çıkan Glen Durrant. Oyunuyla ilgili endişeleri hakkında konuştu ve şu anda çok fazla güveni yok.

 

Ortadan kaldırılacağını söylemek istemiyorum ve bu gerçek, ama Glen, Rob Cross ve Nathan Aspinall’ın iyileşmek zorunda kalacağına inanıyorum.

Üçünün de değişmesi gereken bir şey var. Aspinall, Cross ve Duzza’yı eleme yerlerinden uzak tutmak bir, iki veya üç hafta sürer. Bence onlar için çok zor olacak.