Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Paykwik kart

Bu haberin fotoğrafı yok

İnternet üzerinde bilgileriniz birçok yerde dolaşabilir ve bu sizin için önemli bir tehlike demektir. İnternet ortamında banka hesaplarınızı kullanarak kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi eğer banka bilgileriniz başka kişi tarafından çalınıyor ise bu tüm bilgileriniz çalınmış olduğu anlamına gelmektedir. Çalan kişi banka kartınızın içerisinde bulunan tüm bakiyeyi sıfırlıyor ve aynı zamanda kredi çekebilme şansınız varsa bu imkandan da yararlanarak yüz binlerce liralık kredi çekebiliyor. Peki bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ne yapmalıyız? Bir cümle ile özetlemek gerekirse, paykwik almak gerekli diyebiliriz. Hem güvenilir hem de ucuz ve uygun fiyatı ile bu karta sahip olabilir, tam olarak anonim bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Paykwik kart nasıl satın alabilirim?

Paykwik kart kontörlü bir sistem ile çalışmaktadır. Tek seferlik kartlar satın alıyorsunuz ve bu kartlar sayesinde Paykwik kart kabul edilen yerlerde ödemeler yapabiliyorsunuz. Paykwik kartta limitsiz harcama özelliği bulunmamaktadır. Yani bu kartı paypal ve diğer ödeme sistemlerinde olduğu gibi bu kartı kullanmak için her seferinde yeniden almanız gerekir. Satın almış olduğunuz kartın bakiyesini banka hesabınızdan ya da diğer alternatif yöntemler ile para aktarımı yapamıyorsunuz. Biraz öncede belirttiğimiz gibi her seferinde yeniden kart alarak ödemelerinizi tam olarak anonim bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz.

Paykwik kartı nereden satın alabilirim?

Paykwik kartı her yerden satın almak mümkün fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi almadan önce fiyat araştırması yapmanız gerekecektir. Uygun ve ucuz fiyata Paykwik kart satın almak istyorsanız fiyat araştırması yapmanız mecburi bir durumdur. Eğer güvenilir olsun fiyatı fazla da olsa olur diyorsanız şirket hakkında yapılan yorumlara bakmalı ve kararınızı da bu yorumlar doğrultusunda olumlu veya olumsuz olarak değerlendirmelisiniz. Birçok sitelerde bu fiyatlar çok abartılmış rakamlar olarak verilmektedir ve kısa bir piyasa araştırması yaparsanız hem güvenli hem de uygun fiyatlı satın alabileceğiniz bir site bulabilirsiniz. Bu kartın birçok güvenlik ve hızlı hizmet gibi avantajları bulunmaktadır eğer sizde bunlardan yararlanmak istiyorsanız hiç düşünmeden bu kartı sipariş edebilirsiniz.0