Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Osmanlı Spor Kulübü Sosyal Medya Hesapları

Günümüzde sosyal medya kullanımı

Günümüzde sosyal medya kullanımı oldukça artış göstermiştir. Hemen hemen her bir bireyin en az bir tane sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Bunun farkında olan Osmanlı Spor Kulübü, taraftarıyla daha da yakınlaşabilmek için sosyal ortamlarda aktif bir şekilde bulunuyor.

Osmanlıspor, Facebook, Twitter ve İnstagram sosyal ortamlarını kullanmaktadır. Her bir hesabı için ayrı bir titizlik ve özen göstermektedir. Hesapları üzerinden birçok konuya ve detayına kolaylıkla ulaşılabilmekte ve iletişime geçilebilmektedir.

Osmanlı Spor Kulübü Facebook Hesabı

Osmanlı Spor Kulübü’nün Facebook hesabı ‘@1299osmanlisporfk’ olmaktadır. Osmanlıspor Facebook sayfasının on iki bini aşan takipçisi bulunmaktadır. Sayfaya ilk girdiğiniz anda karşınıza ilk olarak mesaj seçeneği çıkmaktadır ve hesap yöneticileri bu alan üzerinden her türlü sorunuza cevap vermektedir.

Osmanlı Spor Kulübü Facebook üzerinden takipçi ve taraftarlarına tüm gelişmeleri hızlı bir şekilde duyurmaktadır. Kulüp değişiklikleri, transferler, maç sonuçları birçok konuya yer verilmiştir.

Osmanlı Spor Kulübü Twitter Hesabı

Osmanlı Spor Kulübü’nün, Twitter hesabı ‘@osmanlıspor_fk’ olmaktadır. Twitter hesabının otuz bir bini aşan takipçisi bulunmaktadır. 2012 yılından beri aktif bir şekilde kullandığı Twitter hesabı üzerinden bütün gelişmeleri duyurmaktadır. Osmanlı spor haberleri, maç sonuçları gibi birçok konuyu Osmanlı Spor Kulübü Twitter hesabını takibe alarak öğrenebilirsiniz.

Osmanlı Spor Kulübü İnstagram Hesabı

Osmanlı Spor Kulübü’nün İnstagram hesabı ‘osmanlisporfk2014’ olmaktadır. Osmanlıspor İnstagram hesabının on üç bini aşan bir takipçisi vardır. Osmanlı Spor Kulübü, İnstagram hesabı üzerinden birçok önemli anın fotoğrafını paylaşmaktadır.

İnstagram sayfası üzerinden transferler, önemli gelişmeler, değişiklikler, maç sonuçları, oynanacak maçlar ve daha birçok detay paylaşılmaktadır. Osmanlı Spor Kulübü İnstagram hesabını takibe alarak tüm gelişmeler yakından takip edilebilmektedir.

Osmanlı Spor Kulübüne dair tüm bilgiler sayfamızda açık bir şekilde mevcuttur. En önemli ve en yeni gelişmelere hızlı bir şekilde sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.