Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Online Radyo Listesi

Çok uzun yıllardır çok
Çok uzun yıllardır çok dinlenen programlara sahip olan radyo yayınları modern teknoloji ile birleşerek yeni bir oluşuma imza atmıştır. Online radyo dinle ve internetten radyo dinle arayışları sayesindedir erişilebilen bu oluşum radyo konusunu dijital dünya ile birleştirerek üstün hizmet avantajı sağlamıştır.
     Her yerde dinlenebilen bir sistem olması sebebiyle online radyo bölgesel değil evrensel bir iletişim, haberleşme ve eğlence kaynağı olmaktadır. Dünyanın her yerindeki radyolara erişim sağlayabilen siteler ile internet radyosu milyonlarca kanal seçeneği sunmaktadır.
     Arama kısımlarına sahip olan bu radyolar istenilen şarkı arama kısmına girildiğinde o şarkıyı çalan kanalı bulup dinleme gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca online radyo listesi olarak bilinen ve bir radyo kanalında çalacak şarkılar ve yayınlanacak olan programları gösteren bir içerik bildiren bölüm bulunmaktadır. Bu bölüm sayesinde gün boyunca ne yayınlanacağını bilen kullanıcı istediği programın saatini öğrenip o saatte dinleme şansına sahip olmaktadır.
   Bölgesel olmaması sebebiyle tercih edilen online radyo, internet tabanlı olduğu için bazı noktalarda sesin gitmesi ya da konum değiştirirken cızırtı yapması gibi sorunları da ardında bırakan kesintisiz bir radyo kaynağıdır.