Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mekânlarınıza Güzellik Katan El Yapımı Seramikler

Seramik buluşu Anadolu medeniyetlerinde çok eskilere uzanmaktadır. Seramik kısaca anlatılmak istenirse aşırı yüksek ısıda pişirilmiş toprak anlamını taşır.

Seramik buluşu Anadolu medeniyetlerinde

Seramik buluşu Anadolu medeniyetlerinde çok eskilere uzanmaktadır. Seramik kısaca anlatılmak istenirse aşırı yüksek ısıda pişirilmiş toprak anlamını taşır. Seramikler doğada bulunan kil, kuvars, kaolin ve feldspat maddelerinin yapılarına uygun olarak belirli miktarlarda karıştırılıp 1100 derecenin üzerinde fırınlanması ile elde edilir. Bunun sonucunda yaşadığımız mekânlara ayrı bir hava ve hoşluk katan ürünler meydana gelir. Egem mozaik bu seramikleri el işçiliği ile bezeyip sıcacık yuvalarınıza zariflik katmaktadır.

Egem Mozaik firması seramik, mozaik ve lavabo üretimleri ile sizlere hizmet veren en öncü firmalardandır. Kullanmış olduğu teknoloji ve kaliteli üretim süreci neticesinde her zaman en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaktadır. Bunu yaparken en uyun fiyat garantisi ile satış yapmayı kendine hedef edinmekte, bu hedefe ulaşmakta ve her zaman memnun müşteriler edinmektedir. Bu güne kadar sektörde öncü olmasının nedenleri bunlardır.

El Yapımı Mozaikler Mekanlarınıza Değer Katar

Egem mozaik günümüzün modern dünyasına uygun olarak birbirinden farklı renk ve model seçeneği ile üretim yapmaktadır. Seramik her türlü alanda kullanılmaya uygundur. Ev, otel, restoran, sauna, ofis, hamam ve buna benzer diğer yerlerde tamamen isteklerinize uygun olarak zemin ve duvar kaplaması şeklinde kullanılabilir. Bilinmelidir ki el yapımı seramikler sanatçının ruhunu ve doğallığını yansıtır. Bu yüzden günümüzde doğallık ön planda olduğu için el yapımı seramiklere olan ilgi artmıştır.

El yapımı seramikler hem ıslak hem de kuru mekânlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Sizin zevkinize ve istediğiniz alana göre ölçüm yapılıp zemin ve duvarlara döşenmektedir. Farklı formlarda olması ve dayanıklılığı yüksek olması bakımından uzun ömürlü olmaktadır. Siz de yaşadığınız yerin atmosferini el yapımı seramiklere süsleyip renk cümbüşü yaratabilirsiniz.