Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MEGANE TEAM 2016 yılında kurulan Renault Megane araçları hakkında geniş bir içerik barından sosyal topluluktur.

  Facebook gruplarda en

 

Facebook gruplarda en aktif araç gruplarının başında gelen MEGANE TEAM 50,000 üye bandına yaklaştıktan sonra Instagram ve Youtube üzerinde de içerik sunmaya başlamıştır.

Topluluğun merkezi Olarak Facebook Grubu kullanılmaktadır. Burada araçlar hakkında bilgiler, kullanıcıların yaşadığı sorunlara çözümler, fikir alış-verişleri, ücretsiz alım-satım ilanları, her türlü teknik destek ve yardım sunan üyelerle birlikte hareket eden sosyal platform oluşturulmuştur. Zamanla grup içerisinde kurulan bu ortam arkadaşlık / dostluk seviyesine taşınmış ve taraflı tarafsız birçok kişinin takdirini kazanmıştır. En önemli nokta ise küfür/hakaret konusunda yönetimin bu tarz gönderi/yorumlara kesinlikle izin vermemesidir.

Grup içerisinde üyelerin istekleri doğrultusunda Türkiye’nin birçok ilinde anlaşmalı noktalar belirlenmiştir. Anlaşmalı noktalar mekanik, elektrik, kaporta servisi, aksesuar, yedek parça vb. aklınıza gelebilecek her türlü konuda sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunan noktalardan oluşmaktadır. Anlaşmalı yerlerin amacı ucuz işçilik/ucuz hizmet demek değildir. Çoğu anlaşmalı noktamız belirli ölçüde piyasadan daha uygun fiyatlar sunsa da bazı yerler fiyatları sabit tutmaktadır. Burada önemli olan yapılan işin/hizmetin ya da satılan parça/aksesuarın arkasında durarak güvenli bir ortam oluşturmaktır.

Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız Facebook Grubumuza katılabilir, Instagram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA PLAY STORE 
WEB SİTE : https://www.meganeteam.com