Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

LAZER KOLTUKLARI

Lazer Koltuklarının Genel Özellikleri

Lazer Koltuklarının Genel Özellikleri

Sağlam ve kaliteli ürünler kullanmak istiyorsanız eğer bu konulara uygun olarak belgelendirilmiş olan ürünleri tercih etmenizi önermekteyiz. Bunlardan bir tanesi de lazer koltuklarıdır. Bu koltukların son derece kaliteli olması büyük kozmetik kuruluşların ilk kriterleri arasında yer almaktadır. Bu koltukları genellikle çok amaçlı olarak da kullanılabilmektedirler. Bu koltuklar genel itibari ile sırt kısımları el kumandası ile ayarlanabilme özelliğine sahip olma fonksiyonuna sahiptir. Bu el kumandası aracılığı ile koltukların sırt kısımlarını 0 derece ile 180 derece arasında ayarlama olanağına sahip olacaksınız. Yine aynı şekilde el kumandası aracılığı ile koltukların yerden olan yüksekliklerinin 63 cm ile 79 cm arasında işlemin gerçekleştirileceği kişiye uygun olacak şekilde ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. İki motorludan başlamak üzere bu lazer koltukların 4 motorlu olanına kadar bulabilirsiniz. Sırt kısmının yanı sıra bu koltukların ayak kısımlarını da dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Özellikle düz bir şekilde ayaklarını uzatmak isteyen kişiler için oldukça kullanışlı bir özelliktir.

Lazer Koltuklarının Teknik Özellikleri

Lazer koltuklarının sahip oldukları genel özelliklerden bahsettikten sonra sizlere teknik özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. İsteğe bağlı olarak bu koltuklar çeşitli renk seçenekleri ile piyasa içerisinde satışa sunulmaktadır. Sahip oldukları kaliteli üretim sayesinde kişilerin koltuk içerisinde içe doğru bir çökme yaşamalarına müsaade edilmeyecektir. Bununla beraber kişilerin işlemlerinin son derece sağlıklı bir şekilde devam etmelerini sağlamak adına antibakteriyel örtüler ile kaplanmıştır. Genel olarak bu koltukları tam 180 derece olarak sedye haline getirildiği zaman 180 cm ve daha uzun şekilde açılabilmektedir.

Lazer Koltuklarının Seçiminin Önemi

Lazer epilasyon işlemlerinden geçecek olan kişilerin işlem sırasında uzun süreli olarak belli pozisyonlarda kalmasından dolayı birinci dereceden bası yaraları meydana gelebilmektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalıp kurumunuzun prestijini sarsmamak adına lazer koltuklarının tercihlerine son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle bir koltuk tercihinde bulunacağınız zaman bu koltukların sın derece ergonomik ve konforlu olmasına dikkat etmelisiniz İşlem sonunda müşterinizin sadece işlem içerisinde kalan hafifi sızılardan şikayet ederek sağlıklı bir vücut ile ayrılması en büyük temenniniz olmalıdır.