Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köpek Pansiyonu Kadıköy

Birçok kişi hayvanları çok

Birçok kişi hayvanları çok sever. Hatta onları evcil bir şekilde beslerler ve bakarlar. Evcil hayvanlar sahipleri için çok önemli, çok da değerli varlıklardır. Her evcil hayvan sahibi insan, evcil hayvanını ailesinden biri olarak görür ve o şekilde davranır, köpek pansiyonu evcil hayvanlarının zarar görmesini istemez. Çünkü onlara çok değer vermektedirler.

 

Her bireyin kendine göre işleri vardır. İnsanlar sosyal varlıklardır ve devamlı olarak bir eylemde bulunmaktadır. Bu nedenle kişilerin evden ayrılması gerektiği zamanlarda (iş seyahati, tatil, yurtdışına seyahat ve benzeri gibi) akıllarına gelen ilk şey evcil hayvanlarına ne olacağıdır. Bu durum evcil hayvan sahibi kişileri fazlasıyla düşündürür. Akla gelen en basit özüm evcil hayvanı komşuya, akrabaya, arkadaşa veya aileye bırakmaktır. Eğer kişi çok fazla seyahate gidiyorsa ve evden sık sık ayrılması gerekiyorsa bu durum zamanla zor bir hale gelmeye başlar. Çünkü neredeyse her seferinde evcil hayvan tanıdık birine emanet edilemez. Evcil hayvanlar tıpkı bir bebek gibi çok fazla sorumluluk isteyen ve göz kulak olunması gereken varlıklardır.

 

Köpek eğitimi ile Tüm ihtiyaçlarını kişinin kendisinin gidermesi lazımdır. Bu nedenle toplum kuralları gereği evcil hayvanlar her seferinde tanıdığı kişiye böyle büyük bir sorumluluk verememektedir. Eğer evcil hayvana sahip olan biri evcil hayvanını yanında götürmeyi düşünürse iyice zorlanacaktır.

Çünkü yukarıda yazılan gibi hayvanlar bebekler gibi sorumluluk isteyen canlılardır. Bu durum kişinin gittiği yerde fazlasıyla zorlanacağı anlamını taşımaktadır. Evcil hayvanını götürmesiyle kendi yapması gereken işlerin aksamasına bile sebep olabilme ihtimali oldukça yüksektir. Günümüzde oldukça değişim yaşanmaktadır. Her gün dünyamızda bir yenilik başlatılmaktadır. Bunlardan biri de köpek otelleridir.

 

Köpek Oteli Nedir?

 

Köpek oteli, evcil hayvanlara sahip olan kişilerin evcil hayvanlarını gözleri arkada kalmadan emanet edebilecekleri bir yerdir. Biz insanlar konaklamak için, tatil için vs. otellere gideriz ve bu otellerde güzel bir hizmet alırız. Bu hizmete de belli bir meblağ ödememiz gerekir. Aynı bu sistem gibi, köpeklere bakılan oteller açılmaya başlamıştır. Evcil hayvanlarınıza bu otellerde göz kulak olunur, veteriner kontrolünde olur, yemeği ve suyu verilir, bakımları yapılır, hatta isteğe bağlı olarak eğitim bile verilebilir. Gün geçtikçe köpek otelleri iyice artmakta ve insanların da talebi aynı oranda artış göstermektedir. Köpek otellerini çok iyi bir araştırma yaparak bulduğunuz otellere emanet edebilirsiniz.

 

Köpek Otellerinde Verilen Hizmetler Nelerdir?

 

1- Her gün yetkili kişiler tarafından dezenfekte edilen odalar – Evcil hayvanınız bu odalarda konaklayacaktır.

2- Veterinerlik hizmeti – Otelde bulunan uzman hekimler 7/24 hizmettedir.

3- Her köpeğe ayrı alan – Farklı köpeklerle aralarında herhangi bir sorun çıkmaması ve yaralanmalara karşı güvenilir bir yöntemdir.

4- İsteğe bağlı eğitim – Belirli bir ücret karşılığında evcil hayvanınıza temel komut eğitimleri verilebilir.

5- Kamera sistemi – Gittiğiniz her yerden otelde bulunan evcil hayvanınızı takip edebilir, o an ne yaptığını online olarak görebilirsiniz.

 

Evcil hayvanınızı bir köpek oteline vermek istiyorsanız, evcil hayvanınızın tasması olmalı ve aşı karnesini yanınızda taşımalısınız. Evcil hayvanınızın tüm aşıları yapılmış olmalıdır. Evcil hayvanlarınıza verilen mamalar fiyata dahil olmaz, yavru köpeklere puppy, yetişkin köpeklere ise adult mama verilmektedir. İsteyen kişiler evcil hayvanlarının kendi mamasını getirebilirler.

 

Köpek Pansiyonu Kadıköy 

 

             İstanbul’da yaşayanlar için en güzel pet hotellerden biri de köpek pansiyonu kadı köy olmaktadır. Evcil hayvanınız burada güvenilir, temiz ve sağlıklı bir odada bakılacaktır. En kaliteli hizmet verilerek, köpeğinizin her şeyiyle ilgilenilecektir. İstanbul’un Kadıköy semtinde ve/veya Kadıköy civarında yaşayan herkes gönül rahatlığıyla evcil hayvanını Kadıköy’deki köpek pansiyonlarına emanet edebilirler.