Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kombine Ağrı Tedavisi Nedir?

Günümüzde gerek iş koşulları

Günümüzde gerek iş koşulları gerekse kalıplaşmış yaşam tarzları sebebiyle özellikle bel ve boyun bölgelerinde kronikleşmiş ağrılar sık sık görülmektedir. Sadece bel ve boyun değil insan vücudunda bulunan diğer kas iskelet sisteminde de ağrılar gözlemlenmektedir. Bu ağrılar hastaların yaşam koşullarını olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Ağrılarından muzdarip olan birçok hasta farklı farklı tedavi yöntemlerine başvursa da uzun vadeli bir çözüm bulamamaktadır.

Bel, boyun veya diğer kas iskelet sisteminde görülen dirençli ağrılar ne yazık ki bazı hastalarda tek bir tedavi yöntemi ile giderilememektedir. İşte kombine ağrı tedavisi, tek bir tedavi yöntemi ile iyileştirilmesi mümkün olmamış direnç gösteren ağrıların en az üç farklı tedavi yöntemi ile uygun dozlarda ve uygun hastalarda uygulanmasıdır. Özellikle erken tanının büyük bir önem taşıdığı bu tedavi yönteminde yüksek oranda bir başarı yüzdesi vaadedilmektedir. Bu da dirençli ağrılarından şikayetçi olan hastaların bu tedavi yöntemini tercih etmesine sebep olmaktadır.

Kombine ağrı tedavisi, yüksek başarı oranıyla güvenilir hekimlerin eliyle uygulandığı takdirde olumlu sonuçlar vermektedir. Dolayısıyla bu tedavi sürecini alanında uzman hekimlerin olduğu ortopedi hastanelerinde gerçekleştirilmesi önerilmektedir. Ortopedi Ankara, işte tam bu arayış içerisindeyken uzman kadrosuyla karşımıza çıkmaktadır. Erken tanı konulduğu takdirde ameliyatsız birçok tedavi yöntemi sunan Ankara ortopedi, sahip olduğu bütüncül yaklaşımıyla dirençli ağrıların tedavisi tam olarak ilgi ve hizmet alanına girmektedir.