Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kiralık Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama, hizmetini

Hasta Yatağı Kiralama, hizmetini kısa süreli yatacak olan hastanızın ihtiyacının giderilmesi özel olarak dizayn edilmiş hasta yataklarımızı tercih edebilirsiniz. Tedavi sürecinde kısa süreli yatacak olan hastanızın ihtiyacını giderebilmek ve hasta yakınını maddi olarak zorlanmadan aylık kiralama hizmetinden yararlanılabilir. Hastanın yatma dönemi 3-4 ayı geçmiyor veya ne kadar yatacağı belli değil ise hasta yatağını kiralamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer 4 aydan uzun süre yatacak hastanız var ise hastanızın ihtiyacı olan yatak modelinden kesinlikle bir yatak tercih etmelisiniz. Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları, aylık olarak belirliyoruz. Hasta Yatağı Modelleri, arasından istediğiniz ürünümüzü kiralayabilir ve Teslimat, Kurulum ve Geri alım işlemlerinden de ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı, alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri yatağın hijyenik olmasıdır aksi takdirde hastanız enfeksiyon kapabilir. Bir hastadan diğer hastaya enfeksiyon geçmemesi için üretimini sağladığımız yatakların kiralama hizmetinden sonra steril bir ortamda dezenfekte ediyoruz. Profesyonel ekip tarafından temizliğini yaptırıyor ve daha sonra sizlere tekrardan kiralama yapabiliyoruz. İnternet sitemizden seçerek sipariş edebileceğiniz her hasta yatağının evinize kurulumunu ve bakımını servis elemanlarımız tarafından ücretsiz şekilde yapıyoruz. Hasta Yatağı, temiz ve hijyenik olması kadar kaliteli malzemelerden üretilmesi de gerekmektedir. Temizliği kolay yapılabilen maddelerden üretilen bu karyolaları kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Fiyatları, hastanın ihtiyacı olan fiziki ve sosyal aktivitenin ev ortamında gerçekleştirilmesi ve tedavi sürecinin iyi geçmesinde büyük rol oynamaktadır. Hastanızın tedavisinin devam etmesi için kısa süreli bir yatma dönemi gerekiyor ve bu dönem için bir yatak satın almak ekonomik olarak zorlanmanıza sebep olacaktır. Elbette bir hastane açılışını yapmadan önce tüm hasta yataklarının satın alınması gerekmektedir. Ancak bir hastanın kısa süreliğine kullanacağı hasta yatağını kiralaması en mantıklı seçimdir.

Hasta Yatağı Fiyatları

Kullanımından sonra kaldırılacak ve evinizde yer işgal etmeye başlayacak olan hasta yatağını gereksiz yere satın almanızı tavsiye etmiyoruz. Firmamız olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini birincil önceliğimiz olarak benimsemiş bulunmaktayız. Bu nedenle fabrikamızdan çıkışıyla direkt olarak size teslim edilen yataklarımız ekonomikliği ile yüzleri güldürüyor.

Kaynak: SEO