Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kamagra Jel kaç çeşittir ve neye yarar?

Kamagra jel erektil disfonksiyon(ereksiyon

Kamagra jel erektil disfonksiyon(ereksiyon problemi hastalığı) için Sildenafil içeren tedavilerden biridir ve Ajanta Pharma firması tarafından Hindistan’da üretilmiştir. Ürün geniş bir ürün grubuna aittir ve Kamagra Oral Jel’i yapan firma aynı zamanda diğer Sildenafil ürün formülasyonlarını da yapmaktadır. kamagra jeli ‘nın oral jöle formu, aktif ilaç bileşeni her zaman tabletler, haplar veya kapsüller içine entegre edildiğinden Sildenafil Sitrat için öncü oral jöle şeklidir. Kamagra Oral jel, normal oral hap / tablet formunda sorun yaşayan ve ilaçları yeterince yutamayan ereksiyon problemi yaşayan hastalar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ajanta Pharma, bir dizi meyve tadında oral jöle ürettiği için ürün, geleneksel Sildenafil Sitrat formlarından farklı ve güzeldir. Çeşitleri ise meyve aromaları farkları miligram farkları olarak değişmesi nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Size en uygun miligram oranını ve tadı hoşunuza giden versiyonu seçebilirsiniz. Kamagra jel kaç çeşittir sorusunun cevabı miligram olarak farklı versiyonları vardır ayrıca jel ve tablet olarak ayrı formları vardır size en uygun olanı kullanabilirsiniz.

Kamagra Jel Neden Kullanılır
Kamagra Jel erektil disfonksiyonun tedavisinde veya kişinin ereksiyona devam etmesi için tasarlanmıştır. Bu durum, hem genç hem de yaşlı nüfusta erkek nüfusun önemli bir bölümünü etkiliyor ve buna sebep olan bir dizi faktör vardır aşağıda belirtilmiştir:
Yaşlanma – erkekler büyüdükçe, erektil tepki gösteren erkeklere yardımcı olmak için gerekli olan kan damarları daha daralır. Ayrıca, erkekler yaşlandıkça erektil disfonksiyon gelişimine katkıda bulunabilecek hastalıklara sahip olma eğilimindedirler.
Hastalık – hastalıkların prevalansı da erektil disfonksiyonun bir nedeni. Şeker hastalığı, obezite, hipertansiyon, prostat hipertrofisi veya prostat kanseri gibi prostat hastalığı, hastaların erektil disfonksiyona neden olan hastalık örneklerinden sadece birkaçıdır.
Yaralanma – Penis, testisler, prostat veya mesaneye travma, erektil disfonksiyona neden olabilir. Spinal kord yaralanması da ED’ye katkıda bulunur.
Psikolojik Faktörler – stres, depresyon, kaygı ve diğer duygusal faktörler de hastalarda erektil disfonksiyon gelişimine neden olabilir.
İlaç tedavisi – bazı tedaviler erektil işlevle karışır; Finasterid ve benzeri içeren ilaçlar gibi erektil fonksiyonunu engelleyebilen ilaçlar vardır.
Diğerleri – erektil disfonksiyon nedenleri henüz tam olarak tanımlanmamıştır; Bazı nedenlerle erkekler idiyopatik olarak erektil disfonksiyon geliştirir.

Bu ilaç bu tür sıkıntıları gidererek ereksiyon problemlerinizi yok etmeye yarar sağlar. kamagra oral jel