Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul Müşavirlik İle Hedeflerinize Ulaşın!

Rekabetçi iş yaşamını ve

Rekabetçi iş yaşamını ve mevzuatın gerektirdiği yükümlülükleri yerine getirmekte güçlük çeken firmalar mali müşavir hizmeti sayesinde tüm bu yükten kurtulmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve güvenilir şekilde cevap veren Çetinkaya Müşavirlik ofisi, yasal defterlerin doğru ve eksiksiz tutulması, bordro ve buna benzer belgelerin hazırlanması, beyanname ve diğer bildirimlerin düzenli gönderilmesi gibi tüm yükümlülükleri titizlikle yapmaktadır.

Tüm bu aşamaları takip eden, muhasebe ve raporlama ile şirket ya da firmanızın geleceğini belirleyen, edindiği bilgi birikimlerini ve deneyimlerini mükellefleri ile paylaşan, doğru ve güvenilir şekilde ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir firmadır.

Defterlerin Yasal Olarak Tutulması

Çetinkaya Müşavirlik ekibi, yasal defterlerinizi mevzuatın gerektirdiği şekilde tutmakta ve finansal bilgi ihtiyacını gözetmektedir. Müşterileri ile iş birliği içerisinde olan firma, muhasebe organizasyonlarını kurmakta, finansal bilgi ihtiyacını sağlamakta ve istenilen tüm belgeleri standartlara uygun şekilde hazırlamaktadır. Şirketlerin yasal defterlerinin tutulması ve finansal tablolar tamamen mali müşavirlik hizmeti altında verilmektedir.

Zamanında Hazırlanan Vergi Beyannameleri

Şirketinizi yaptırımlardan korumak adına, beyan ve bildirimleri her zaman doğru şekilde gününde yapmaktadır. Yasal defterlere uyumlu olarak hazırlanan ve gönderilen beyanname, bildirimler özellikle şirketlerin göndermesi gereken bir yükümlülüktür. Şirketler bu belgeleri aylık, üçer aylık ya da yıllık gibi dilimlerde gerekli mecralara göndermelidir. Söz konusu olan bu belgeler, İstanbul mali müşavir ofisi tarafından hazırlanıp imzalatılarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilmektedir.

Bordro ve SGK Bildirimleri

Türkiye’de ki işletmeler çalıştırdığı kişilere ödedikleri ücretler hakkında bordro düzenlemeli ve bunu zorunlu olarak bildirmelidir. Bordro içerisinde brüt ücret, ikramiye, sosyal yardım ve prim gibi haklar ve bunun yanında SGK primi, gelir vergisi ve damga vergisi gibi yasal kesintiler yer almaktadır. Çalışan kişiye ödenecek net ücretin doğru şekilde hesaplanması, işe giriş ve çıkış süreçlerinin doğru şekilde yönetilmesi bordro hazırlamada altın kurallardır. Şirket içinde takibi oldukça zor olan bu işlemler muhasebeciniz tarafından takip edilmelidir.

Bordro hizmetlerini güvenilir şekilde sunan İstanbul muhasebe, teknolojiye uyumlu altyapısı ile aylık ücret bordroları hazırlamaktadır. Sosyal haklar, izin, prim, fazla çalışma ve hesap pusulalarının kişilere ulaştırılması ve benzeri konularda destek sağlamaktadır. Özellikle bu süreçlerde gizlilik ilkesine uyan Çetinkaya Müşavirlik, şirketlerin ihtiyaçlarına göre bordro raporlarını düzenlemektedir.

Danışmanlık Hizmeti

Muhasebe sistemlerinin yapılanmasında teknolojiyi kullanan ve işi gereği tüm yeni bilgileri takip eden firma, danışmanlık hizmeti sağlayarak muhasebe konusunda şirketinizi iyileştirmektedir. Şirket bünyesinde bir muhasebe sistemi kurularak ya da hali hazırda ki program iyileştirilerek etkin kullanıma hazır hale getirilmektedir. Verimli çalışma konusunda da danışmanlık hizmeti sağlayan firma İstanbul ilinde bulunan tüm taleplere gününde yanıt vermektedir.

Raporlama

Şirketinizin karar sürecini etkileyen yönetim raporlamaları, şirket yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri içermektedir. Bu finansal raporlar içerisinde satın alma, imalat, satış gibi çok önemli detaylara yer verilmektedir. Raporlama sayesinde şirket yöneticileri mevcut durum ve gidişat hakkında değerlendirmeler yapmakta ve gerekli analizler ile tüm riskleri tespit etmektedir.

Çetinkaya müşavirlik, bu hizmet sayesinde şirket yönetiminde ki tüm faaliyetleri kayıt altına almakta ve etkili bir yönetim kurma aşamasında şirket yöneticilerine çok önemli bilgiler aktarmaktadır. Düzenlenen bu raporlar sayesinde ihtiyaçlar karşılanmakta, aylık, 3 aylık ya da yıllık olarak belirli periyotlarda bu bilgiler şirketlere aktarılmaktadır.

Defter tutma, vergi beyannameleri, bordro, SGK bildirimleri, danışmanlık ve raporlama ile siz de şirketinizi en iyi şekilde yönetebilir ve Çetinkaya Müşavirlik ile hedeflediğiniz noktaya çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz.