Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isla ile Başladı Zajc ile Devam Ediyor

Bu haberin fotoğrafı yok

2020 yılının Mart ayından bu yana Türkiye’de yaşanan pandemi krizi, futbolu derinden etkilemiş durumda. Bu etkinin en ağır hissedildiği kulüplerden biri olan Fenerbahçe’de, koronavirüsten önce de ekonomik durum iyi sinyaller vermiyordu. Covid-19 ile birlikte liglere ara verilmesi, kulüplerin gelirlerindeki azalma ve sonrasında yaşanan  Perabet  seyircisiz müsabakalar, Dinamobet   Fenerbahçe’yi iyiden iyiye Casinoslot etkilemiş durumda. Bu münasebet ile FIFA’ya başvuran futbolcu sayısı Miha Zajc ile birlikte üç oldu.

 

 

 

Isla ile Başladı Zajc ile Devam Ediyor

 

 

Yaşanan pandemi sonrası, Şili vatandaşı olan futbolcusu Isla’nın alacakları konusunda uzlaşamayan Fenerbahçe, futbolcunun alacaklarını geciktirince ihtar yemiş ve Futbolcu FIFA’ya başvurarak sözleşmesini fethetmişti. Bu gelişmenin ardından, kısa bir süre önce Max Kruse’de Fenerbahçe ile sözleşmesini, alacaklarını temin edemediği sebebi ile feshetti. Son olarak dün de Miha Zajc’ten kötü haber geldi. Max Kruse’nin ayrılmasının ardından 11’de kendine yer bulan Slovenyalı, FIFA’nın yolunu tutmuş durumda.

 

 

 

Şimdi Ne Olacak?

 

 

Korona virüsü sebebi ile yaşananlar, en çok Fenerbahçe’nin belini büktü. Geçtiğimiz yıldan bu yana zarar etmeye devam eden ve UEFA nezdinde zor günler geçiren Fenerbahçe, taraftar desteği ile sezona toparlanmış ve transferler yaparak girmiş olsa bile, yaşanan sağlık krizi ile birlikte ekonomik darboğaza da girmiş oldu. Akıllarda ise ‘’Şimdi ne olacak?’’ sorusu var. Yabancı futbolcuların birer birer FIFA’ya gitmesi ve alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesi ile sözleşmelerini fesh etmesi, Fenerbahçe’nin elini kolunu bağlıyor. Büyük ihtimalle bu hafta Miha Zajc cephesinde de sözleşme krizi yaşanacak.