Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Instagram’da Beğeni Oranını Yükseltmek

Ülkemizde en çok kullanılan

Ülkemizde en çok kullanılan sosyal platformlardan biri olan Instagram’ı diğer sosyal ağlardan ayıran birçok özelliği var. Kişiler instagram’ı algılamakta zorluk çekmiyor ve paylaşmak istedikleri fotoğrafları kolayca paylaşabiliyor. Markalar için de oldukça önemli hale gelen Instagram uygulaması popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi böyle ünlü bir sosyal platformda beğeni sayısı, takipçi sayısı, yorum gibi etkileşimler oldukça önemli. Beğeni sayısını yükseltmenin birçok yolu var. Çoğu kişinin merak ettiği instagram beğeni konusu hakkında sizi biraz bilgilendirmek istiyoruz.

Etkileşim için hikayeler!

Instagramda beğeniye sahip olmak için takipçiye de ihtiyacınız var. Peki insanların dikkatini nasıl çekeceksiniz? Paylaştığınız hikayeler ile! Çeşitli hikayeler paylaşarak ve insanların hikayelerinize cevap vermesini sağlayarak etkileşiminizi artırabilirsiniz. Anketler ve sorular sorarak dikkat çekebilirsiniz. Instagram’ın şuanki algoritmasına göre hikayenize cevap veren bir takipçi sayfanızla ilgili olarak işaretlenir. Bu sayede o kişinin profilinde daha önlerde çıkmış olursunuz.

Konumunuz ile iz bırakabilirsiniz!

Bir yere gittiğinizde fotoğraf ya da hikaye atacaksanız, konumunuzu da paylaşmayı unutmayın. Kendinizi etiketleyeceğiniz konum sayesinde etkileşiminizin arttığını görebilirsiniz.

Hashtag ile popüler ol!

Önereceğimiz bir diğer şey ise hashtag kullanımı. Daha çok twitter’da kullanılan ve çoğu kişinin dikkatini çeken hashtagler Instagramda da oldukça önemli. Bir fotoğraf paylaşın ve #hashtag koyun. Daha sonra popülerliğinizin yükselişine şahit olun.

BEĞENİ SATIN AL!

Sizin için önereceğimiz en önemli şey ise beğeni satın almak. Diğer önerilerimizi uyguladığınızda da etkileşiminiz artar evet, ama beğeni satın almakla eşdeğer olmaz. Diğer önerilerle yavaş yavaş etkileşime sahip olursunuz ve ortada bir kesinlik yoktur. Beğeni satın aldığınızda ise anında etkileşime sahip olursunuz.  Bazı profiller fazla takipçi sayılarıyla çok dikkat çeker, profilin içine girip baktığınızda ise fotoğraflar 5-10 beğeniden ibarettir. Ne kadar kötü bir imaj yaratacağını tahmin edebilirsiniz. Takipçi sayısı fazla olabilir fakat beğeni sayısının azlığı kişide kötü bir izlenim bırakır. Daha kaliteli ve daha doğal bir beğeni sayısına ulaşmanız için, Fazla sosyal olarak size birçok fırsat sunuyoruz.