Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Her detayında kendinizi keşfedin

Konya’da İnşaat sektörünün omurgası

Konya’da İnşaat sektörünün omurgası konumundaki Gündoğan İnşaat, hayata geçirdiği projelerle sektörde söz sahibidir. Özellikle Şehr-i Crystal ve Tuğra sitesindeki proje detayında büyülenecek ve adeta kendinizi keşfedeceksiniz.

Neden Şehr-i Crystal ve Tuğra sitesi. Ne söylense ne anlatılsa ne yazılsa azdır. Çünkü proje Konya’da ilk ve tek konumundadır. Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından adeta sıraya girilmiş ve daireler kapış kapış satıldı.

                Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe uzun yıllardır faaliyette olan Gündoğan İnşaat, hayallerinizin daha ilerisini yapmaktadır. Konya’da oldukça önemli projelerin altına imza atan Gündoğan İnşaat, Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe sürekli çevreci yaklaşımı sergilemiş ve projelerinde kaliteyi en üst çıtaya yükseltmiştir.

Gündoğan İnşaat, projelerinde daha prestijli ve daha sosyal çevre, daha da konforlu daireler yapmaktadır. Size ve sevdiklerinize daha fazla değer veren Gündoğan İnşaat, sadece Konya’nın değil Türkiye’nin en iddialı projeleri hayata geçirmektedir.

Hayalinizin ötesindeki projeleri hayata geçirerek farklı bir yaşam ortamı sunarak hayatınıza artı değer katmaktadır.

Yeni dairenizde Konya’nın temiz havasını içinize çekecektir. Projelerinde son teknoloji yerden ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Ailecek daire satın almaya gittiğinizde hanımların ilk baktığı yer olan mutfaklar özel ankastre donanıma sahip geniş metrekareli mutfaklara yer verilmiştir.  Mutfaklarda sabah öğlen ve akşam yemekleriniz için hoşça vakit geçireceğiniz tasarımıyla gözlerinizi dolduracaktır. Gündoğan İnşaat’ta sınırlarınız aştığı projeler hayata geçmektedir.