Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fuar Çantaları

Fuar Çantaları, firmaların fuar

Fuar Çantaları, firmaların fuar ve organizasyonlarda kullandıkları çanta modelidir. Firma tanıtım toplantılarında ve özel firma tanıtım konferanslarında kullanabileceğiniz kullanışlı çantalar üretiyoruz. Firmanızın daha iyi tanıtılması için gerekli reklam ve etiketleri güzel tasarımlarla fuar çantaları üzerine baskı yapıyoruz. Firmanıza özel tasarımlarla da şekillendirme yapıyoruz. Ayrıca çevre ile uyumlu doğal çanta üretimleri ile de hizmet veriyoruz.

Bez Çantası

Bez çanta olarak tasarlanan torba ve ya poşet şeklinde üzerinde firma bilgileri yer alan çanta modelleri imalatı yapıyoruz. Firmamız bu sektörde uzman tasarım ve logo kadrosu ile hizmet vermektedir. Çanta modellerinde tercih sebeplerinden en önde gelen kullanımın kolay olmasıdır. Firmalar fiyatından önce kullanımına bakıp sipariş vermektedirler. Çanta modellerinde kumaşın en çok kullanıldığı ham bez çanta modelidir.

Fuar Çantaları

Bez çantaların yapımı şu şekilde tamamlanır. Firmaların istekleri doğrultusunda bez çanta üretim süreci şu şekilde yapılır. Ölçü ve şeklini belirledikten sonra bez parçaları kesilerek şekil verilir. Şekil verildikten sonra üzerine logo ve tasarımlar ayarlanır. Parçalar birleştirildikten sonra çanta kullanıma hazır hale gelir. Firmamız bu alanda sıfır hata ile çalışmaktadır.

Ham Bez Çanta

Bez kese, minik ve gösterişli bir şekilde göze hitap eden ürünlerdir. İmalatı gayet hızlı olan bez keseler logo ve tasarımları ile şekillendirilebilir. Toptan satışının yanında verilen çanta siparişleri ile de gönderilmektedir. Bez keselerde doğal renkler seçilebilir. İstenilen renk ve şekillerde de üretimini sağlamaktayız.

Bez Kese

Ham Bez Çanta, Seri üretim şekli ile kısa zamanda imalatını tamamladıktan sonra satışa hazır hale getirilmektedir. Kullanım alanları olarak organizasyon ve fuarlarda bez kese kullanımı oldukça yoğunluktadır. Kullanım amaçlarına baktığımız zaman her ürün saklama ve kullanımları için oldukça uygundur. Sizlerde bez kese modellerimizi inleyebilirsiniz. Sadece tasarlayın biz üretelim.

Kaynak: Uniway Bez Çanta