Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fixerkit’ten Sevgililer Gününe Özel Büyük İndirim

Türkiye’nin %100 yerli tek

Türkiye’nin %100 yerli tek sosyal medya yönetimi, site analizi, sosyal medya planlama, sıra takibi ve blog yönetimi yazılımı olan Fixerkit, daha öncede özel günlerde yaptığı gibi 14 Şubat Sevgililer gününde de kullanıcılarını unutmadı. Sosyal medyada ve internette marka değerini arttırmak ve markasını büyütmek isteyenler için sunduğu bir çok özelliğin yanında düzenli olarak yaptığı kampanyalar ve indirimlerle de kullanıcılarının işlerini daha da kolaylaştırıyor. Haberin detaylarına altta ki yazıdan ulaşabilirsiniz.
Daha önce de özel günlerde benzer kampanyalar ile kullanıcılarımıza sunduğumuz promosyonlara 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de devam ediyoruz.

14 Şubat binlerce yıldır kutlanan ve aşıkların sembolü olmuş bir tarihtir. Eski Roma’da, Roma Tanrılarının ve Tanrıçalarının kraliçesi olarak bilinen, aynı zamanda da evlilik ve kadınlık tanrıçası olan Juno için kutlanan 14 Şubat’ın ertesi günü, 15 Şubat Lupercalia Bayramı olarak kutlanırdı. Roma İmparatoru 2.Claudios orduya asker toplamak için evliliği yasaklamıştı, 15 Şubat’ta bekarlar bayramı idi. Aziz Valentine isimli papaz bu kararı zalimce gördüğü için genç çiftleri gizlice evlendirirdi. Aziz Valentine bu durum öğrenilince cezalandırılıp öldürüldü ve 14 Şubat 270 tarihinde gömüldü. O günden itibaren her 14 Şubat sevgililer günü olarak kutlandı.

Az da olsa bazı kişilere göre bu tarz günlerin anlamsız olduğu vs gibi düşünülse de günümüzde artık yoğun geçen çalışma tempolarında yada kalabalık sosyal yaşamda böyle güzel molalar vermek insanların biraz daha mutlu olmasını, birbirleri ile ilgilenmesini sağlıyor. Herkes için önemli ve sevgi dolu geçen bu günde, bizde Fixerkit ailesi olarak güzel bir hediye vermek istedik.
Tamamen yerli ve %100 Türkçe paneli ile sosyal medyada sizde markanızı daha değerli hale getirmek ve işletmenizi büyütmek istiyorsanız, sosyal medya yönetimi, sıra bulucu, gönderi planlama (sosyal medya planlama), sıralama takibi (serp takip), site analizi ve daha bir çok özelliği içeren paketlerimiz de 14 Şubat Sevgililer Günü bitene kadar %40 indirim sizleri bekliyor.

Kaynak : https://fixerkit.com/tr/content/1581427091745922100309071649229899562/fixerkitten-14-subat-sevgililer-gunune-ozel-40-indirim