Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Farklı İçim Modları İçin İdeal Atomizer Tank: SMOK Spirals

Elektronik sigara kullanıcılarının bugünlerde

Elektronik sigara kullanıcılarının bugünlerde kullandıkları pek çok farklı içim modu bulunuyor. E-sigaraların yaygınlaşmaya başladıkları ilk günlerden günümüze, içim şekilleri de tıpkı e sigara ve e likitler gibi çeşitlilik kazandı. Önce MTL olarak da bilinen sigara içimi metodu özellikle yoğun bir deneyim isteyen kullanıcılar arasında yaygınlaştı. Daha sonra nargile içimi mod elektronik sigaralar ile birlikte popüler hale geldi. E-sigara kullanım şekillerindeki bu çeşitlenme atomizer yapılarının da çeşitlenmesine neden oldu ve e-sigara kullanıcılarının hayatına RBA, RDA gibi terimler girdi. Bu terimlerin her biri yeniden yapılandırılabilir atomizerleri tanımlamak için kullanılırlar. Yukarıda sözünü ettiğimiz farklı coil ve içim metodları için farklı atomizerlere sahip olmanız gerekiyordu; taa ki başarılı e-sigara ürünleri ile öne çıkan SMOK, Smok Spirals Tank’ ı piyasaya sürene kadar!

Farklı İçim Modları Ve Atomizer Yapıları SMOK Spirals’ de Sizlerle!

SMOK Spirals, farklı atomizerler kullanmadan sadece bir atomizer ile farklı içim modlarını ve atomizer altyapılarını deneyimlemenize olanak sağlar ve bu özelliği ile öne çıkan bir üründür. Sadece 22 mm çapında, 48 mm uzunluğunda olan SMOK Spirals aynı zamanda 2 ml’ lik bir likit tankı kapasitesine sahiptir. SMOK Spirals, RBA coil sarımı yaparak atomizer tankı kullanmanıza veya hazır coil ile mod e-sigaranızı kullanabilmenize olanak sağlar. Kullanımdaki bu esneklik SMOK Spirals’ in son derece esnek ve başarılı bir atomizer tank olmasını sağlamaktadır. Farklı renk seçeneklerine de sahip olan Smok Spirals aynı zamanda 510 vidalama sistemi sayesinde piyasadaki pek çok mod gövde ile birlikte kullanılabilir.

SMOK Spirals Tank hangi İçim Modlarında Kullanılabilir?

SMOK Spirals Tank, MTL içim modunda kullanılabilir. Şimdi dilerseniz “sigara içimi” olarak da adlandırılan MTL’ ye bir göz atalım. MTL veya “sigara içimi” olarak adlandırılan içim modu gerçek bir sigara deneyimi sağlayan bir e-sigara içim şeklidir. Bu içim şeklinde elektronik sigara çok doygun – fazla buhar sağlamaz ve buharı içinize çekmek için cihazınıza biraz yüklenmeniz gerekir. Bu içim modu genellikle yüksek nikotin değerlerine sahip e-likit içerikleri ile beraber kullanılırlar ve daha yoğun bir aroma sağlarlar.

Nargile içimi ise MTL olarak bilinen içim şeklinin tam tersi olarak yoğun ve doygun aromalı buhar sağlar. Elektronik sigaralarda bu içim şekli genelde mod cihazlarla ve yoğun buhar verme özelliğine sahip premium e-likit içerikleri ile beraber tercih edilir. MTL’ den farklı olarak yoğun buhar veren bu içim şekli için genellikle RBA atomizer altyapısı daha idealdir çünkü nargile içiminde çok daha yüksek watt değerlerine ihtiyaç duyulur.

SMOK Spirals Tank hem nargile içimi hem de sigara içimi için kullanılabilen bir atomizer tank çeşididir. Atomizer tankı isterseniz hazır coil ile isterseniz kendi coil sarımınızı yaparak kullanabilirsiniz. Genellikle MTL (Mouth To Lung) – sigara içmi içim şekli için hazır coil kullanılırken, nargile içimi için genellikle RBA sarımı tercih edilir.

Ürettiği elektronik sigaralar ve yan ürünleri ile adından söz ettiren SMOK ise başarılı atomizer tank modeli olan SMOK Spirals ile sizlere ancak farklı atomizerlerle deneyimleyebileceğiniz içim şekillerini tek bir atomizer tank modeli altında sunmaktadır ve zaten SMOK Spirals’ i özel kılan temel özellik işte tam olarak budur.

SMOK Spirals’ in Esnek Kullanım Şekli Kimler İçin Avantajlıdır?

SMOK Spirals hazır coil – sarım coil geçişi yapmak isteyen kullanıcılar için son derece idealdir. Her iki atomizer çeşidi ile birlikte kullanılabildiği için oldukça esnek bir yapıya sahip olan SMOK Spirals aynı zamanda sarım coil kullanan ancak aynı zamanda hazır coil kullanımının avantajlarından istifade etmek, yararlanmak isteyen kullanıcılar için de son derece idealdir.

Smok Spirals Tank’ ın esnek yapısı aynı zamanda hangi mod sigarayı kullanırsanız kullanın farklı mekan ve çevrelerde farklı içim modları ile buhar çekimi yapmanıza olanak sağlar. Bildiğiniz gibi özellikle halka açık alanlarda yoğun buhar sağlayan nargile içimi ile elektronik sigara kullanmak çok tercih edilmez. Buna ek olarak daha yoğun ve fazla buhar elde etmek için zaman zaman nargile içimine de ihtiyaç duyabilirsiniz. SMOK Spirals Tank bu içim şekilleri arasında geçiş yapma olanağı sunar ve bu özelliği ile elektronik sigara kullanıcıları arasında idealdir.