Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eryaman Çatı Aktarma Ustası

Ankara’nın Etimesgut İlçesinin Eryaman
Ankara’nın Etimesgut İlçesinin Eryaman Bölgesinde yaşamakta olan ve çatılarında sıkıntı çıkan vatandaşlar, Etimesgut Çatı Aktarımı yapan yerleri ve çatı aktarımının nasıl yapılacağını araştırmaya başladı. Eryaman’da yaşayan ve çatı aktarımı yapmak isteyen vatandaşlara sevindiren haberi Ada Dekorasyon olarak veriyoruz. Ada Dekorasyon Eryaman bölgesinde 20 yıllık tecrübemiz ve kaliteli ekibimiz ile çatı aktarma işlerinizi en uygun ve kaliteli şekilde yapıyoruz.
Düzenli olarak çatı aktarma işlemi yapılmadığında çatıdaki ahşap malzeme çürümeye başlar ve bir yerden sonra taşıma özelliğini yitirir. Bir yerden sonra üzerindeki yükü taşıyamayan çatıda çatlaklar olmaya başlar ve çatıdan evinize akıntı olur. Öte yandan çürüyen ahşaplar ve diğer malzemeler uzun süre değiştirilmezse bir yerden sonra bakteri ve küf tutmaya başlar ve bu hem sizin hem de ailenizin sağlığında ciddi sorunlar oluşmasına neden olur.
Bu nedenle çürümüş olan, çürümekte olan ve uzun süredir bakımı yapılmayan çatılarınıza bir an önce baktırmalı ve hem eviniz hem de aileniz için bu bakımı düzenli olarak yaptırmalısınız. İşte tam da bu evrede Ada Dekorasyon olarak biz devreye giriyoruz. Çatı aktarımı ve çatı bakımı konusunda 20 yıllık deneyimimizle Eryaman ve çevresinde hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Çatı oluk aktarma, Eryaman’da oturuyorsanız ve evinizin çatısında bir sorun varsa bize ulaşabilirsiniz. Çatınızı eskisinden çok daha iyi yapalım.
Eryaman bölgesinde yaşıyorsanız ve çatı aktarımı, çatı bakımı, çatı tamiri için usta arıyorsanız Ada Dekorasyon olarak sizlere 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz.
Siz de bize ulaşarak çatı işlerinizi kaliteli işçilik ve uygun fiyat ile yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim adresinden bize ulaşın. Referanslarımız önceki yaptığımız işlerimizdir..
ÇATI OLUK TAMİRİ – AKTARMA İŞLERİ İÇİN BİZİ ARAYIN: ADA DEKORASYON: 05532672191