Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ersağ’a Nasıl Üye Olunur?

Pandemi döneminde herkesin evde olduğu şu günlerde ekonomik anlamda da büyük bir çöküş yaşanıyor.

Pandemi döneminde herkesin evde

Pandemi döneminde herkesin evde olduğu şu günlerde ekonomik anlamda da büyük bir çöküş yaşanıyor. Bu durum her evde sıkıntıların çıkmasına neden oluyor. Eğer sizde ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız Ersağ üyelik sistemine başvurabilirsiniz. Üye olmak çok basittir. Tek yapmanız gereken Ersağ hızlı üyelik sitesinden bulunan formu doldurmak olacaktır. Ardından evden çıkmanıza gerek kalmadan satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Girişimci ruhuna sahipseniz başarısız olma ihtimaliniz sıfırdır. Sadece dikkat edilmesi gereken noktaları göz önünde bulundurarak gelir elde edebilirsiniz. İlk başlarda zorlayıcı olabilir çünkü insanları alışkanlıklarından koparmak zor olacaktır. Fakat ürünlerin içeriklerini kendi gözleri ile keşfettikleri zaman siz söylemeden sipariş vermek isteyeceklerdir.

Üyelik Sistemi Nedir?

Ersağ üye ol aşamasından sonra, ilk alışverişte 100 TL tutarında alışveriş yapmanız gerekiyor. 100 TL için 1 hediye, 200 TL ve üzeri içinde 3 hediye ürün kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. Ersağ üyelik sistemine giriş yaptıktan sonra katalogda bulunan ürünleri de çok daha uyguna satın alabilirsiniz. Eğer satışa devam etmek istiyorsanız, illaki her ay şu kadar satış yapmalısınız şeklinde bir zorlama bulunmuyor. Ancak ilerlemek istiyorsanız elbette belirli bir sınırı aşmanız gerekir.

Üyelik sisteminde kendiniz de kendiniz için üye yapmalısınız. Hem sizin, hem de üyelerinizin alışveriş yapması gerekir. Bu şekilde düzenli devam ederseniz birkaç seneye kendi arabanızı bile alabileceğiniz hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu konular hakkında detaylı bilgiye Ersağ hızlı üyelik sitesini inceleyerek sahip olabilirsiniz.