Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erkek Deri Ceket Satın Almadan Bilmeniz Gereken Detaylar

1950’lerde James Dean’in kullanımı

1950’lerde James Dean’in kullanımı ile dünyada yer etmeye başlayan erkek deri ceket modelleri talebe göre hızlı şekilde gelişti.  Erkek giyiminde en havalı ve favori dış giyim parçalarından biri olan deri ceket günümüzde birçok desen ve renkte pazarda yerini buluyor.  Derinin verdiği havayı bir başka dış giyim parçasının verdiğini görmedik.

Modanın kötü çocuk ikonları tarafından tercih edilen ya da bu şekilde bir imaj çizen deri aslında oldukça masumdur.  Sizi soğuktan, yağmurdan korur.  Ve üstelik her durumda şık görünmenizi sağlar.  Gerçek deri su ile temizlenerek, kısa bir sürede yeni alınmış görünümünü verebilir.   Erkek deri ceket oldukça kolay temizlenerek bakımında zeytinyağı ile tekrar eski parlaklığını sağlayabilirsiniz.

Deri Ceket Nasıl Moda Oldu?

1953 yılında Marlon Brando motosiklet çeteleri ile ilgili bir film yaptı.  Ardından James Dean 1955 filmde bir deri ceket giydi. Steve McQuenn 1963 yılında Büyük Kaçış filminde havacı deri ceket ile hafızalara kazındı.

Ve aslında gerisi talebe istinaden farklı beden tiplerine farklı modeller üretilmeye başlandı ve insanın ihtiyacı yaratıcılıkla birleşerek harika modeller ve renkli erkek deri ceketler piyasada yerini almaya başladı.

Deri cekette doğru stile ulaşmak için vücudunuzu iyi tanımanız gerekir.  Omzunuzdan bacak boyunuza bir erkek deri ceketin üstünüzde duruşu fark edecektir.  Ayrımı anlayabilmek için deri ceket konusunda daha fazla okuyun.