Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

E-Sigaraya İlk Adımınızı Vaporesso Swag İle Atın

Elektronik sigara kullanmaya yeni

Elektronik sigara kullanmaya yeni başlayanların genellikle ilk tercihleri yüksek watt değerlerine sahip cihazlar oluyor. Bu durum ise en çok fiyatı da maksimum watt değerine göre artan elektronik sigara modellerini satan kötü niyetli site ve satıcıların işine geliyor. E-sigara ve e-likit satışı ile ilgili ülkemizdeki yasal sınırlamalar, bu ürünlerin satışının denetlenmesini önlüyor. Özetle güvenilir bir e-sigara / e-likit sitesi bulmak oldukça zor. Peki e-sigara kullanmaya yeni başlayanlar hangi cihazı kullanmalı?

Küçük Ve Maharetli: Vaporesso Swag Kit

Vaporesso, son yıllarda popülaritesi artan bir elektronik sigara üreticisi. Elektronik sigara kullanıcıları arasında önceki yıllarda popüler olan SMOK’ un yerini alan Vaporesso genellikle Vaporesso Revenger ve Vaporesso Revenger X modelleriyle tanınıyor olsa da Vaporesso Swag modeli de giderek pek çok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlandı. Özellikle elektronik sigara dünyasına yeni adım atacak biriyseniz bu küçük ve maharetli mod elektronik sigara sizlerin tam aradığı ürün olabilir.

Vaporesso Swag Özellikleri

Vaporesso Swag ya da daha doğru bir tabirle Vaporesso Swag Kit; tankından atomizerine tam bir kit. Elektronik sigara cihazları genellikle “mod gövde” ve “kit” olmak üzere farklı şekilde satılıyorlar. Genellikle “kit” olarak satılan e-sigaralar tam bir set anlamında kullanılıyor ve bu kitin içerisinden atomizere şarj kablosu ve mod gövdeye kadar her şey çıkıyor. Vaporesso Swag Kit ise bunların yanında size pek çok kullanım kolaylığı sunuyor.

Vaporesso Swag, farklı renk seçeneklerine sahip olan bir box mod. Diğer pek çok box mod gibi tek bir şarjlı pil ile çalışıyor ve gövdenin üzerinde ayrıca şarj için bir mikro usb girişi de bulunuyor. Vaporesso Swag, atomizeri ve drip tip’ i takılıyken 106 mm’ lik bir boya ulaşıyor. 106 mm (boy) x 48 mm (en) x 25 mm  boyutlarındaki Vaporesso Swag’ ın atomizeri 22 mm çapında. Vaporesso Swag bir adet 18650 pil ile çalışıyor ve bu pil, gövdenin içerisinde saklanıyor. Kapaklı saklama pil yuvası ise pilin aynı zamanda güvende olmasını sağlıyor.

Vaporesso Swag oldukça şık ve küçük bir ekrana sahip. Ekran ve içim modları, Vaporesso tarafından üretilen Omini 2.0 işlemcisi kullanıyor ve işlemci SS – VW – VT gibi içim modlarına destek verebiliyor. Mod gövdenin üzerindeki düğmeler sayesinde watt arttırma – düşürme gibi fonksiyonlara ek olarak farklı içim modları arasında seçim yapabildiğiniz Vaporesso Swag aynı zamanda tepeden doldurulabilen ve yeni e-sigara kullananların asla zorlanmayacakları bir likit tankına sahip. Likit tankı ise 2 ML kapasiteye sahip. Vaporesso Swag’ ın tamamen alüminyumdan üretilmiş olan gövdesi son derece hafif ve özellikle cebinizde taşımak için ideal.

Sızdırmayan Tank Ve Üstün Teknoloji Sizlerle

Vaporesso Swag’ ın en önemli özelliklerinden bir tanesi de sızdırmayan bir atomizer tank yapısına sahip olması. Likit tankı, NRG SE Tank olarak adlandırılıyor. Vaporesso Swag’ ın NRG SE Atomizer, GT2 Coil (bobin) veya GT CCEIL Coil ile çok düşük ohm seviyelerinde bile rahatça çalışıyor. Bu da maksimum 80 Watt’ a kadar çıkabilen Vaporesso Swag’ ı küçük olmasına karşın likit aromasını harika bir şekilde alabileceğiniz bir e-sigara modeli haline getiriyor. yerli veya yabancı pek çok elektronik sigara otoritesi tarafından hava kanalları da bulunan ve sızdırmayan tankı nedeniyle takdir edilen Vaporesso Swag, avuç içine sığan küçük ama bir o kadar da başarılı bir e-sigara.

Vaporesso Swag’ ın kalitesini cihazın  şarj kablosu gibi küçük ayrıntılardan bile anlayabilirsiniz. GT1, GT2, GT4 gibi bobinlerle de çalışabilen Vaporesso Swag, kutu içeriğinden tasarımına, fiyatından kolay kullanımına kadar son derece başarılı bir e-sigara.

Özellikle e-sigara kullanmaya yeni başlayan kullanıcılar için ideal olan Vaporesso Swag, Revenger  ve Revenger X gibi modellerden daha hesaplı bir fiyata sahip. Bu da orijinal Vaporesso Swag modelini vazgeçilmez bir e-sigara modeli haline getiriyor. Eğer orijinal ve uygun fiyatlı bir Vaporesso Swag arıyorsanız elektroniksigarashop.net adresinden sipariş verebilirsiniz.