Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Doğal Sabun Neden Önemlidir?

Sanayileşme ve makine üretimi kavramı hayatımıza girmeden önce insanlar doğal besinler tüketirlerdi ve temizlik ihtiyaçlarını kendi coğrafyalarının sunduğu doğal yağlardan doğal sabun üreterek ve bunları kullanarak karşılarlardı.

Sanayileşme ve makine üretimi

Sanayileşme ve makine üretimi kavramı hayatımıza girmeden önce insanlar doğal besinler tüketirlerdi ve temizlik ihtiyaçlarını kendi coğrafyalarının sunduğu doğal yağlardan doğal sabun üreterek ve bunları kullanarak karşılarlardı. Afrika’nın gizemli ağaçlarının tohumlarından üretilen çay ağacı sabunu da en doğal sabunlardan biridir. Cilt hastalıkları ve alerjiler bundan 200 yıl öncesine bakıldığında yok denecek kadar azdı. Bunun nedeni çay ağacı sabunu ve Shea yağı sabunu gibi doğal ürünlerin tamamen ilkel metotlarla ve doğal yöntemlerle üretilmesi ve hiçbir sentetik içerik barındırmamasıydı. Eski insanların sırrı doğal yemekler tüketmek ve doğal temizlik ürünleri ile temizlenmekti. Eski insanlar daha sağlıklı ve daha mutluydu. Bu geleneği sürdüren ve yüzde 100 doğal yağları kullanarak doğal sabun üreten nadir firmalardan biri olarak, cilt sağlığınızı ve doğal saç bakım ihtiyacınızı karşılayacak çay ağacı sabunu üretiyoruz. Bununla beraber güvenirliği kanıtlanan Shea yağı sabunu da firmamız tarafından son derece doğal yöntemlerle üretilmektedir.

Katkı Maddesi İçermeyen Doğa Sabun

Katkı maddeleri içermeyen, doğa dostu ve en önemlisi cildinizin dostu olan doğal sabun sınıfına giren çay ağacı sabunu kullanarak, ya da shea yağı sabunu kullanarak daha sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Cilt gözeneklerini en iyi şekilde açan ve cildin PH dengesini ve nem oranını koruyan doğal sabun, her tür cilt ve her tür saç profili için uygundur. Çevre dostu olan doğal sabun saflığınızı ve güzelliğinizi bir adım daha öne çıkaracak.

Tüm bu doğal ürünlere Kashni Store firmasına ait online satış sitesinden ulaşabilirsiniz. Tamamen bir Türk markası olan Kashni doğal sabun üretimi alanında en gözde firmalardandır.