Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dijital Benzin İstasyonu

Benzin fiyatları cep yakıyor

Benzin fiyatları cep yakıyor değil mi? Bunun sizlere oldukça makul bir çözümü olduğunu söyleseydik ne yapardınız? Birkaç dakikanızı ayırmanızın ardından OPET gibi dünya devi bir firmadan avantajlı akaryakıt fiyatları ile tanışabilirsiniz. Taşıt tanıma kartları ile birlikte sizlerde indirimli bir şekilde mazot, benzin ve diğer ihtiyaçlarınızı kolayca halledebilirsiniz.

Günümüze kadar büyük şirketler tarafından kullanılan otobil kartlarına artık herkes erişim sağlayabilmektedir. OPET taşıt tanıma kartı alarak sizlerde hemen bu firmanın uygun fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Firma, karta özel olarak satış fiyatı üzerinden ciddi indirimler yapmaktadır. Özellikle sürekli yolculuk eden biriyseniz sizlerde bu indirimli fiyat avantajlarından yararlanmalısınız. Peki, bunu nasıl yapacaksınız?

  • Öncelikli olarak isterseniz mobil uygulamamız isterseniz web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Sitemize veya mobil uygulamamıza kayıt yaptırdıktan sonra sizlere bir form doldurmanız için gönderiyorum.
  • Bu formu doldurup bize ilettikten sonra ise artık sizlerde indirimli akaryakıt fırsatlarından yararlanmaya hak kazanacaksınız.
  • Otobil kartınız kısa zaman içerisinde size teslim edilecektir.

Dijital benzin istasyonu olarak geçen bu olayla birlikte aslına bakarsanız çokta yeni bir uygulama sayılmaz. Eskiden büyük şirketlerin yararlandığı bu ayrıcalıklar şuanda ise herkes tarafından yararlanılmaktadır. Akaryakıt fiyatlarının çok yükseldiği şu zamanlarda ise bu fiyatlardan yararlanmak oldukça makul bir düzeye kadar mümkündür.

Akaryakıt istasyonları sizlere indirimli mazot satışı yapmak için normal pompa fiyatları haricinde ekstra bir indirim yapar. Çünkü siz taşıt tanıma kartı alarak istasyona ben sizin devamlı müşterinizim bana özel bir fiyatlandırma yapın demiş oluyorsunuz. Kemik bir müşteri kadrosu oluşturmaya çalışan şirketlerde sizin bu adımınızı karşılıksız bırakmayarak hemen sizin için özel indirimler ve kampanyalar düzenliyorlar.

FULLE GİTSİN UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ