Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dega Basım Ve Barkod Etiketi Hizmetleri

Barkod Etiketi, neredeyse tüm

Barkod Etiketi, neredeyse tüm işletmelerde markalama için kullanılan bir üründür. Günümüzde istenilen her sektörde kullanılan her cihaza uyumlu şekilde farklı barkod etiketi boyutları sağlanabilmektedir. Firmamız Dega Basım Etiket Sanayi olarak, Türkiye’de birçok nitelikli firma için bu hizmetleri sağlamaktadır. Örneğin, ünlü markaların kullanımı için kaliteli kağıttan kuşe etiket üretimi gerçekleştirebiliyoruz. Termal etiket veya termal transfer etiketi şeklinde iki türde sunulabilmektedir. Ayrıca bazı müşterilerimiz yazıcı üzerinden çıktı ile kullanabilecekleri barkod etiketi A4 ürünlerini de talep etmektedir.

Barkod Etiketi

Ribon, ürünleri ise etiketler üzerinde baskı işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Baskı makinesinde mürekkep baskısını gerçekleştiren üründür tanımı da ribon nedir sorusu için cevabı oluşturur. Bu kapsamda barkod etiketi nedir sorusu için mürekkep baskı yapılan bilgilendirme etiketidir, cevabı verilebilir. Örneğin, düz beyaz dışında sarı veya kırmızı gibi renkli barkod etiketi üzerinde bu baskı işlemi uygulanabilir.

Ribon

Pos Rulosu, Firmamız tarafından sektörlerin taleplerine uygun bir şekilde farklı boyutlar ve malzemeler ile kalite barkod üretimi yapılabilmektedir. Bu ürünler farklı yapılar göstermekle birlikte kağıt, plastik veya kumaş bazlı olarak üretilebilir. Hatta sektörel özelliklere göre kuyumcu ve bijuteri mağazaları için de kuyumcu etiketi tarzında üretim yapılabilir. Bu tip ürünlerde de baskı işlemi için renkli ribon kullanılması gerekebilir.

Pos Rulosu

Dega Basım Etiketi Sanayi, Pos rulosu ürünleri ise etikete göre farklı bir konumda kullanılmaktadır. Restoran, petrol ofisleri, mağazalar veya market işletmelerinde fiş basımı için kullanılır. Tüm cihazlara uygun bir şekilde ideal özellikte termal pos rulosu tercihleri yapılabilir. Bu ürünler üzerinde de baskı için uygun ribon fiyatları ile teknik ihtiyaçlar karşılanabilir. Bu işlem için firmamız sayesinde ucuz ribon temini yapılabilmektedir. Sayılan tüm bu ürünleri firmamız üzerinden uygun fiyatlar ile toplu şekilde de temin edebilirsiniz.

Kaynak: HTML Dersleri