Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükbaş Hayvancılık Besiciliği

Kars hayvancılık denildiğinde ilk

Kars hayvancılık denildiğinde ilk akla gelen iller arasında yer almaktadır. Özellikle besicilik konusunda oldukça ileri seviyelerde olan bu ilimizde birbirinden farklı firmalar ve insanlar besicilik yapmaktadır.

1978 yılından bu yana yapmış olduğumuz hayvancılık faaliyetleri ile sektörde ilk sıralarda yer almaktayız. Kars Güneş Hayvancılık olarak bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerin bugünden sonra da verilebilmesi için gerekli olan bütün çaba gösterilmektedir. Uzman personel kadromuz ve yıllardır bu işin içerisinde hizmetler veriyor olmamızdan kaynaklı olarak yaşanılacak bütün sorunların üstesinden kolaylıkla gelebiliyoruz.

Kurban Bayramlarında Kurban Tedariği

Kurban bayramlarında ülkenin dört bir yanında kurulan kurban pazarlarına talep edilen sevkiyatlar yapılabilmektedir. Kars hayvan pazarı gibi diğer illerde kurulacak olan hayvan pazarlarında kurban satışı için talep edilen büyükbaş hayvanların satışı yapılmaktadır. Tarım Müdürlüğü’nden alınan izinlerin ardından pasaport ve küpe işlemlerinin de tamamlanması ile birlikte ödeme yapıldıktan sonra hayvanlar sevkiyata hazır olacaklardır.

Büyükbaş Hayvan Fiyatları

Alınacak olan hayvanın durumuna ve ne için alındığına göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Kurbanlık olarak alınmak istenecek hayvanların fiyatları ile damızlık olarak beslenmek istenilen hayvanların fiyatları aynı olmayacaktır. İkisinin de cinsleri ve yetiştirilme yöntemleri farklı olacaktır. Bu nedenle aralarındaki fiyat farklarının olması oldukça normaldir. Kars hayvan fiyatları ile firmamızdan satın almak isteyeceğiniz büyükbaş hayvanlar diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlı olacağı gibi daha kaliteli olacaktır.