Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN TASARIM

Artık bütün işlerimizi bilgisayardan

Artık bütün işlerimizi bilgisayardan hallediyoruz. Tabiki bu işlere her türlü tasarım da ekleniyor. Bilgisayar üzerinde grafikler tasarlayabilir, photoshop ile fotoğraflarınızı baştan yaratabilir, kendinize sıfırdan bir web sitesi yaratabilirsiniz. Bütün bunlar bilgisayara hayal gücünüzü yansıtmanız demek. Üstelik bütün bunları öğrenmek de zor değil.  Bu kursları vererek sizi tasarım konusunda deneyimli hale getiriyoruz. Size verdiğimiz eğitimler:

  • Grafik tasarımı eğitimi
  • Photoshop eğitimi
  • Web tasarımı eğitimi

Kurslarımız Size Neler Sağlar?

Grafik Tasarım Kursu; bilgisayar üzerinde her türlü iki boyutlu objeyi çizebilmeniz ve dilediğiniz gibi renklendirebilmenizi sağlar. Yapmak istediğiniz şeyler tamamen hayal gücünüze kalmış. Grafik kursu ile hem maddi kazanç sağlar hem de kendinize hobi edinirsiniz.

Photoshop Kursu; elinizde bulunan tüm fotoğrafları düzenlemenizi boyutlarıyla oynamanızı renklendirmenizi dahası duran bir arabayı gidiyormuş gibi göstermenizi bile sağlayacak olan bu kurs sizi photoshop konusunda uzman biri haline getirecek.

Web Tasarım Kursu; size tüm özellikleriyle baştan sona bir web sitesini yaratma donanımı sağlayacaktır. Günümüzde her türlü kurumun kendine ait bir web sitesi var ve kurs sonrasında bu web sitelerini oluşturmak çok kolay. O zaman ne duruyorsunuz herkesin ihtiyacı olan web tasarımcılardan biri de siz olun.

Sizlere verdiğimiz bütün kurslar üstün donanımlara sahip olmanızı sağlar. Kursların içeriği temel eğitimden başlayıp profesyonel düzeylere kadar uzanmakta olup bu eğitimlerle her türlü içeriği üretecek kapasitede olursunuz.