Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beylikdüzü Konut Projeleri Neden Çok Satılıyor

İstanbul iş imkanları nedeniyle

İstanbul iş imkanları nedeniyle ve yaşanabilirlik düzeyi sebebiyle sürekli olarak göç alan şehirlerden bir tanesi. Bu kadar göç dolaylı yoldan inşaat sektörünü tetikliyor ve inşaat firmalarının proje sayılarını artırmasını sağlıyor.

istanbul’da yer alan halk, genellikle ikamet etmek için Avrupa Yakasını tercih etmekte. Bu durumun bir kaç nedeni var. Bunlardan biri iş olanaklarının bir nebze daha fazla olması iken diğer taraftan konut fiyatlarının daha uygun olması bu durumu tetikliyor. Üstelik site tarzı konut projeleri de daha fazla aile için barınma ve yaşama imkanı sunduğundan Avrupa yakasında bu tarz projelere yer veriliyor.

Avrupa yakasında yapılan Beylikdüzü konut projeleri, Esenyurt konut projeleri ve Bağcılar konut projeleri gibi daha çok site anlayışında kentleşerek bir çok aile için hem güvenliği hem de konforu bir arada sunmaya başladı. Fakat gün geçtikçe buradaki fiyatlar artmaya ve talep eğrisini yukarı çıkarmaya devam ediyor. Bu da gösteriyor ki bu lokasyonlara yaptığınız yatırımlar sizleri yanıltmayacak.

Metrobüsün Beylikdüzü’nden sonra Avcılar’a kadar ulaşımının sağlanması, başlatılan ve devam eden Metrobüs çalışmaları Beylikdüzü konut projeleri için değer artışında rol oynuyor.

Metrobüs ile ulaşımı kolaylaşmış olan Bağcılar içinde aynı şeyleri söylemek doğru olur. Bağcılar konut projeleri her geçen talebini arttırmakta.

Beylikdüzü konut projeleri daha eskiye dayanan bir geçmişi olup bu lokasyonda yapmış olduğu yeni ataklar ile değerini arttırıyor. Ulaşım rahatlığı özellikle insanların kullanabilecekleri alternatif ulaşım imkânları, yerleşim alanlarının seçilmesinde, o bölgenin değer artışı göstermesinde önemli bir etkendir. Sürekli bir koşuşturma içinde olduğumuzu düşünürsek de çok normal bir talep. Üstelik bu bölgelerde açılan yeni AVM, okul ve hastaneler Bağcılar, Başakşehir ve Beylikdüzü için değer artışına etkisini tartışmasız getiriyor.

Yatırım amaçlı veya yerleşim amaçlı Avrupa yakasında tercih edebileceğiniz bu lokasyonlar gün geçtikçe daha da değerleniyor ve yeni projeler içinde imkan sağlıyor. Bu lokasyonlar yeni alt yapı çalışmalarını, depreme dayanıklı binaların yapılışını ve zeminin sağlam oluşu ve gerekli testlerin yapıldığını düşünebileceğiniz ve tercih edebileceğiniz en başta bulunan lokasyonlar olmalı. Üstelik evinize gittiğinizde yürüyüş yapma imkânı bulabileceğiniz, spor merkezlerinin bulunduğu, çocuklar için parkların yapıldığı ve bu yeni konut projelerinin bu düzenleme çerçevesinde yapılıyor olması değerini daha da arttırdığını unutmamak gerekiyor.

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/