Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Avukat Bilal Çelik

Avukat Bilal Çelik, Şanlıurfa’da

Avukat Bilal Çelik, Şanlıurfa’da 10 Kasım 1984’de doğmuştur. Doğu Akdeniz Üniversite’sinde aldığı hukuk eğitiminden önceki tüm eğitim yıllarını doğum yeri olan şehirde geçirmiştir. İlk- orta okul ve liseyi Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra hukuk kariyerinin ilk adımını bu üniversiteye başlayarak atmıştır.

Doğu Akdeniz Üniversite’sindeki eğitimini kendini her adımda geliştirerek tamamlamıştır. Kariyerinin ilerleyen yıllarında Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku, Bilişim Hukuku, İcra İflas Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında uzmanlaşan Çelik’in birçok bilgilendirici yazısı makalesi mevcuttur. Örneğin Bilişim Hukuku alanında yazdığı ‘İnternetten İçerik Kaldırma, Silme, Değiştirme’, ‘Yazılımların Telif Hakkı Korunması, İhlali ve Cezası’ ve ‘Bilişim Suçları ve Cezaları Nelerdir?’ gibi başlıklar bunlardan bazılarıdır. Yazıları, sadece kişisel web sitesinde değil, aynı zamanda kurucusu olduğu Çelik Avukatlık Bürosu’nun sitesinde de yer almaktadır.

Basının gözünde de prestijli bir noktaya sahip olan Çelik’in çalışmaları haber siteleri ve sosyal medya platformlarında da geniş bir alan kaplamaktadır. Bilgilendirici yazıları ile akıllardaki soru işaretlerine cevap olan Çelik, sosyal sorumluluk projeleri ile de topluma yardım etmektedir. Avukat Bilal Çelik, kariyerinin her köşesinde müvekkil ihtiyaçlarına ve isteklerine öncelik veren bir misyon izlemiştir. Bu istekler doğrultusunda izlenecek hukuki yolun çizilmesine yardımcı olmakta, müvekkillerin talep ve görüşleriyle uzlaşmalara yön vermektedir. Uzlaşmaların istenilen sonuçları vermemesi durumunda dava yargılaması sürecinde her türlü desteği sağlamaktadır. Çelik Avukatlık Bürosu bünyesinde hizmet veren diğer avukatlar da Çelik gibi farklı alanlarda yer alan uzmanlıklara ve konu özelleşmelerine sahiptir. Böylelikle müvekkil ihtiyaçlarını her yönden tatmin eden hizmetler verilmektedir.