Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aquakamp ile Yaz Ayları Çok Değerli

Aquakamp ile Yaz Ayları

Aquakamp ile Yaz Ayları Çok Değerli

Artık yaz aylarının çocuklarınız için sadece dinlenmeden ibaret olmasına son. Yaz kampı ile çocuklarınız hem eğlenecek hem de öğrenecek.

Yaz Kampı

Tüm illerde verilen yaz kampı sayesinde, her çocuk yazın zamanın ne kadar değerli olduğunu anlayacak. Yaş grubu 9 ile 17 yaş arasında. Antalya – Kemer – Çamyuva yaz kampı sayesinde, çocuklarınız Toros dağlarında hem tarihi hem de doğayı sevecek. Eğitimli bir kamp olması tam da ebeveynlerin isteğine göre düzenlenir. Okçuluk eğitimi, binicilik maneji, Eğitimli Arap ve İngiliz atı sayesinde çocuklar keyifli zaman geçirir. Kamp merkezinin havaalanına olan uzaklığı sadece 25 km. Kampçıların odaları memnun kalacakları şekilde düzenlendiğinden sorun yaşamadan güzel bir yaz döneminin geçmesi sağlanacaktır. Gençlik kampı ile eğlence ve öğrenme hiç durmayacak.

Yüzme Kursu

Yüzme kursu sadece çocuklar için değil. Yüzme kursunun geniş bir yaş aralığında hizmette olması son derece avantajlı. Çocuk yaş grubu 4 ile 16 yaş arasında başlıyor. Bunun dışında yetişkinler için ise 16 55 yaş aralığında hizmet veriliyor. Başarılı eğitmenler eşliğinde yüzme eğitimi veriliyor. Gerekli testler yapılıyor ve gereken malzemelerin ne olduğu konusunda bilgi verilir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilir Aquakamp başvurusu için gerekenleri öğrenebilirsiniz. Sizin için sunulan hizmeti değerlendirerek, avantajlı şekilde yüzme kursu ile hızlıca yüzmeyi öğrenmeniz sağlanmış olacaktır.

aquakamp.com