Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Antalya Koltuk ve Halı Yıkama

Antalya Koltuk ve Halı

Antalya Koltuk ve Halı Yıkama

Koltuk ve halı yıkama, kadınların çok sevdiği işlerden birisi değildir. Bunun nedeni ise zahmetli olmasıdır. Bu yüzden Antalya halı yıkama ve temizlik firması en mantıklı seçim olarak bilinir. Çok hem koltuklarınızı hem de ebadı ne olursa olsun halılarınızı en iyi şekilde temizler. İşini çok iyi bir biçimde gerçekleştiren firma, müşteri memnuniyetine büyük bir önem verir.

Koltuk Nasıl Yıkanır?

Koltuk yıkama işlemlerinde Antalya ev temizliği firmalarının bir cihaz kullandığını söylemek gerekiyor. Oldukça yüksek bir emiş gücüne sahip olan ve bir elektrik süpürgesini andıran cihaz, hemen kaba kirleri alır. Bunları içine çeker. Zaten koltuğun rengi bu sayede yavaş yavaş eski haline dönmeye başlar. Bunun sonrasında aynı makineyle yıkama gerçekleştirilir. Her ne kadar su kullanılsa da, diğer ürünlere ve evin geri kalanına zarar vermez.

Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Olur?

Antalya halı yıkama işlemleri hiçbir şekilde aceleye getirilmez. Bundan dolayı özenli bir temizlik söz konusudur. Gerek teknolojiden gerekse de insan gücünden faydalanılır. Bu konuda özel eğitim verilmiş personel tercih edilir. Tüm halıların dokunmuş oldukları malzemenin ne olduğu önemlidir. Şampuan seçimi buna göre yapılarak ürünün korunması amaçlanır. Her temizlik işleminde olduğu gibi ilk etapta kabası alınır, tozlar silkelenir. Ardından sıvı şampuan ile halının üst kısmı köpürtülür. Tazyikli su sayesinde bunlar temizlenir. Durulama, kurutma ve saçakların taranmasıyla işlem sona erer.