Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Alışverişlerde Ön Ödemeli Kart Dönemi: Paykasa

Yakın dönemde hayatımıza giren teknolojilerden ön ödemeli kart teknolojisi olan Paykasayaşanabilecek dolandırıcılık durumlarına karşın bulunmuş en etkin çözümdür.

Yakın dönemde hayatımıza giren

Yakın dönemde hayatımıza giren teknolojilerden ön ödemeli kart teknolojisi olan Paykasayaşanabilecek dolandırıcılık durumlarına karşın bulunmuş en etkin çözümdür. Sahip olunan Paykasa kartın içine istenilen miktar yüklenebiliyor ve daha sonrasında alışveriş bu tutar üzerinden çekilebiliyor. Paykasa al işlemleri alışveriş güvenliğini sağlayabilmek adına en mantıklı hamle olarak görülüyor. İnternette Paykasa satın al olarak görülen tüm adreslere de güvenmemek gerekmektedir. Bu durumu suiistimal etmeye çalışan kalpazanlar burada da bulunmaktadır. Paykasa konusunda paykasamerkezi.com en güvenilir kurumlardandır. Gerek çalışma hızı, gerekse destek hattı müşteriler tarafından takdir görmektedir. Hızlı bir şekilde canlı destek, whatsapp, skype gibi uygulamalar üzerinden iletişim kurulabilmesi de müşterinin lehine olan bir diğer durumdur.

Online Oyunlarda Alışveriş

Online oyunlar için oyuncular item, cash, specialgift gibi eşyalar alabiliyorlar. Bunlar için de girilen kredi kartı numaraları her zaman için tehdit taşıyor. Bu sebeple ön ödemeli kart hem işlemlerinizi kontrol etmenizde hem de beklenmedik durumların yaşanmamasında büyük bir rol oynuyor.