Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ahşap Kalıpçı Mesleki Yeterlilik Belgesi

Ahşap kalıpçısı, yapılarda ahşap

Ahşap kalıpçısı, yapılarda ahşap malzemeler kullanarak; kalıp hazırlama, beton dökme, ahşap çatı yapma ve kalıp sökme gibi işlemleri belirli bir süre içerisinde yapabilme becerisine sahip olan kişilere denir. İş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine uygun şekilde işletmenin genel prensiplerini de göz önünde bulundurarak araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanabilme becerisine de sahip olması gereken ahşap kalıpçısının bu mesleği yapabilmesi için mesleki yeterlilik belgesine sahip olması gerekir.

Ahşap Kalıpçı Mesleki Yeterlilik Belgesi MYK kanununda yapılan yeni düzenlemeyle bu mesleği yapan ya da yapacak olan kişilere zorunlu hale getirilmiştir. MYK tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşları tarafından verilmeye başlanan ahşap kalıpçısı mesleki yeterlilik belgesi almak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Mesleki kariyerinizde yükselmenizi sağlayacak bu belgeye sahip olmak için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle irtibata geçmek ve gireceğiniz sınavda başarılı olabilmek için verdiğimiz eğitimlerden yararlanmaktır. Uzman kadromuz tarafından hazırlanan ders içerikleri ile sınava verimli bir şekilde hazırlanabilir, gireceğiniz sınavlarda başarıyı kolayca yakalayabilirsiniz.

Alçı Levha Uygulayıcısı Mesleki Yeterlilik Belgesi

Ahşap Levha uygulayıcısı, iş sağlığı ve güvenliği, yangın ve acil durum gibi kurallara uygun olarak işletmenin genel prensipleri dairesinde araç-gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak yapıların alçı levha işlemlerini gerçekleştiren kişidir. Bu kişiler aynı zamanda ekibinde çalışan kişilerin koordinasyonu sağlayarak, alçı levha ile asma tavan, bölme duvar ve duvar giydirme gibi işlemelerden de sorumludur. Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanunu’nda yapılan son düzenlemeyle bu mesleği yapan kişilere mesleki yeterlilik belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir.

Alçı Levha Uygulayıcısı Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle irtibata geçmektir. MYK tarafından yetkilendirilmiş olan kuruluşumuz, uzman eğitim kadrosu ile gireceğiniz sınavlarda başarıyı yakalayabilmeniz için tüm desteği sağlamaktadır. Hazırlanan video içerikler ve ders notları sayesinde yetki belgesi sınavına nitelikli bir şekilde hazırlanabilir, sınavlarda başarılı olarak belgenize kolayca sahip olabilirsiniz.

Alçı Sıva Uygulayıcısı Mesleki Yeterlilik Belgesi

Alçı levha uygulayıcısı, mesleği ile ilgili genel iş organizasyonlarını yaparak, sıva öncesi tüm hazırlık aşamalarını yürüten kişidir. Bu hazırlık aşamasında makine ile püskürtme ya da elle alçı uygulaması ile perdah alçısı da yapan bu kişilerin gerekli bilgi, beceri ve niteliklere sahip olması gerekir.

Alçı Sıva Uygulayıcısı Mesleki Yeterlilik Belgesi MYK kanunda yapılan düzenlemeyle zorunlu hale getirildiği için bu meslek dalında çalışan ya da daha sonra çalışmayı düşünenlerin mesleki yeterlilik belgesi alması şarttır. Yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu olan firmamızın verdiği eğitim desteğinden yararlanarak sınavlarda kolayca başarıyı yakalayabilir ve yetki belgenizi hemen alabilirsiniz.