Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Adak Bağışı Hizmeti

Ülkemiz Müslüman bir ülkedir ve bizler için adak adamak en güzel dua ve istek yöntemlerinden birisidir.

Ülkemiz Müslüman bir ülkedir

Ülkemiz Müslüman bir ülkedir ve bizler için adak adamak en güzel dua ve istek yöntemlerinden birisidir. Kendi hayatımız veya ailemizden birinin hayatı için güzel bir şeyler isterken hem çok dua ederiz hem de bu isteğimiz yerine gelirse bunun için bir adak adarız. İstediğimiz her şey yerine geldiğinde ve dileklerimiz olduğunda bu adakları en kısa sürede yerine getirmemiz gerekir.

Sizlerde dilekleriniz için adak adadıysanız ve dileğiniz gerçekleştiği için bu adağı yerine getirmek istiyorsanız bunun en güzle yolu adak bağışı yapmanız olacaktır. Adak bağışı ile adadığınız adağın vekaletini İhlas Vakfına devrederek adamış olduğunu kurbanın en fazla ihtiyacı olan kişilere ulaştırılması için çok güzel bir fırsat yakalamış olursunuz. Bu hayrınıza aracılık yapan İhlas Vakfı sizlerin hayrını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır.

İhlas Vakfı İle Kurban Bağışı

Adak bağışı yılın her döneminde yapılabilmektedir. Kurban bayramı döneminde ise sizler için tüm kurban bağışı talepleriniz tarafımızdan karşılanmaktadır. Sizler kurban vekaletlerinizi vakfımıza devredebilir ve böylelikle kesilen kurbanlarınızın en gerekli yerlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu bağış sadece ülkemizle sınırlı değildir. Aynı zamanda Afrika kurban bağışı ile açlıkla mücadele eden insanlara bir umut kapısı olabilirsiniz.

Afrika Bağış Hizmetleri

İhlas Vakfı ülkemiz sınırlarında her geçen gün büyüyerek bugün ülke dışında da birçok yerde yardım hizmeti vermektedir. Türk Cumhuriyetleri ile birlikte yardıma ne çok ihtiyacı olan Afrika ülkesi içinde bağış hizmetleri düzenlemektedir. Afrika bağış seçenekleri ülkemizde çok yoğun ilgi gören bağışlardandır. Çünkü susuzluk ve açlıkla imtihan edilen bu ülke vatandaşları her daim yardıma en çok ihtiyacı olan insanladır. Su kuyusu bağışı ülkemizce çok desteklenen bağışlardan bir diğeridir.

ihlasvakfi.org.tr web sayfasına giriş yapabilir ve zekât bağışı, ramazan bağışı ve yetim bağışı gibi diğer alanlara da bağış yapabilirsiniz.