Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2020 MOBİLYA TRENDLERİ

2020 yılı ile birlikte,

2020 yılı ile birlikte, cesaret içeren döşeme ile işlemeler ve dayanıklı malzemelerin mobilya tercihlerini etkileyeceği görülmektedir. Yeni yılın beraberinde getirdiği mobilya tasarımları ve ev dekorasyonundaki keşifleri beraber inceleyelim.

Dayanıklı ve Doğal Mobilya Malzemeleri

Doğaya dost ahşap, bambu gibi malzemelere ek olarak geri dönüşümden elde edilen hammadde içeren ve doğadan esinlenen stillere sahip mobilyalar ile yaşam alanınıza bambaşka bir huzur katmak sizin elinizde. Hem şık hem de abartıdan uzak doğa figürleri içeren dekorasyon ile kendinize bambaşka bir ev ortamı oluşturabilirsiniz.

Erkek Giysi Modasından İlham Alan Mobilyalar

Klasik tarzda doku ve ince desenlerin bir arada kullanıldığı deri döşeme, koyu renkli ahşap ile beraber dokulu kumaşların kullanımının sahip olunan mobilyalara yeni bir tarz kattığı görülüyor. Endüstriyel tasarımlardan ilham alan bu yeni stilin özellikle oturma odası ve yemek odasında etkin görülmesi ile birlikte yatak odasında da kullanımı cesur bir tercih olarak kabul ediliyor.

Karyola Başlığı

Küçük bir detay gibi görünse de karyola ve karyola başlığınızdaki döşeme tercihi  ile odanızdaki konfor ve şıklık seviyesini artırabilirsiniz. 2020’de kullanacağınız renkli kadife, klasik keten veya deri ile yatak odanıza tarzınızı yansıtabilirsiniz. 2020 ebeveyn yatak odası mobilyaları ve tasarım trendlerini https://www.sitelermobilya.org/kategori/yatak-odalari sayfasında keşfedin.

Vahşi Doğa Desenleri

Vahşi doğa ve orman doku ve desenleri ile renkli hareketli ve bir o kadar da doğaya dönük tarafınızı ortaya çıkarmak için bu sene en uygun fırsatı sunuyor. Yaşam alanınızı çok boğmamak için bu ağır malzemeleri evinizdeki küçük parçalarda kullanmak daha uygun olacaktır. Orman motifleri ve doğanın size sunduğu farklı renk tonlarını kullanarak evinize daha fazla renk katmak sizin elinizde.

Çok Fonksiyonlu Mobilyalar

Günümüzde küçük mekânlar için kullanışlı mobilya dizaynı önem kazandığından ergonomik mobilyalar ile sahip olunan alandan azami fayda sağlanması hedeflenir. Söz konusu kullanım için küçük ama akıllı mobilyalar evinize hem stil hem de farklı kullanımı beraberinde getirecek. Mobilya tercihlerinizde, evinizin farklı noktalarına taşıyarak kullanabileceğiniz, taşıdığınız alanlara uyarlayabileceğiniz parçalar içeren mobilyaları tercih etmelisiniz.

Özgün Metal Mobilya

Metal aksam içeren klasik tasarımlar tekrar ön plana çıkıyor. Özellikle misafir odalarında siyah ve karışık desenli metal ile gümüş ve altın renklerinin etkisini hissedeceksiniz. Yapacağınız metal tercihler ile evinizde 2020 trendini yansıtabilirsiniz.

Yüzyılın Ortalarından Modern Tasarımlar

Retro stiller içeren canlı renkler ile ev dekorasyonunda şıklık yaratmak mümkün hale geliyor. Ahşap aksesuarlar ve baskın olmayan desenler ile desteklenen farklı dokudaki döşemeler ile ikonik bir dekorasyon yaratmak sizin elinizde.

El İşlemesi Etkisi

İşlemeler ile yaşam alanınıza otantik ve standart olmayan özgün desenler ve doğal malzemeler ile evinize yeni bir hava katın. Farklı desen ve parçaları eşleştirerek kendi yaratıcılığınızı evinize de yansıtın.

2020 yılında her isteğinize cevap verecek oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, televizyon üniteleri, tamamlayıcı ürünler, genç/bebek odaları, büro/ofis odaları ve daha birçok mobilyaları https://www.sitelermobilya.org/ adresinde bulabilirsiniz.