Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

15 Yaşındaki Genç Yetenek Çağrı Şahin’i Tanımak İster Misiniz?

Henüz 15 yaşında olan,

Henüz 15 yaşında olan, gencecik bir yeteneği sizlerle tanıştırmak istiyoruz. Nur Yerlitaş ve Kerimcan Durmaz gibi birçok farklı ünlü tarafından takip edilen Çağrı Şahin, dünden bugüne çizgisini bozmadan gelen sayılı fenomenlerden. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla kendisini Dünya’ya ve ülkemize tanıtan bu genç isim, tam bir fenomen edasıyla hareket ediyor. Birçok farklı hobi ve uğraşla ilgilenen bu çocuk yaştaki fenomen, oldukça renkli bir kişiliğe sahip. Bu renkli kişiliğin getirileri de ona ünlü olma vaatlerini sunuyor. Geziyor, öğreniyor ve geleceğe sağlam adımlarla ilerliyor. Gezmek dediysek sakın basite almayın bu genci. Yurt dışında ayak basmadığı yer yok desek yeridir sanıyorum. Birçok farklı ülke coğrafyasına hâkim olan Çağrı Şahin, her yaz gezileri üzerine planlar yapıyor. Bu plana hiçbir aksaklığa boyun eğmeden uyan ve gezdiği yerler üzerinde çalışan Çağrı Şahin, daha sonrasında bu gezi rotası hakkında içerikler hazırlıyor ve çeşitli platformlardan takipçileri ile paylaşıyor.

Çağrı Şahin Gezi Yazıları İle Gündemde!

Çağrı Şahin, her gezdiği yeri özümsemeden geçmek istemiyor. Her türlü yerel detayı öğreniyor ve bunları kayıt altına alıyor. Ne gibi çalışmalar yapıyor derseniz, bu konu hakkında da bilgi verelim. Kendisi her gittiği yer hakkında gezi yazısı hazırlıyor. Bu yazılar herkesten farklı olarak, gezilen yerlerin özellikle yerel bilgisini içeren metinler oluyor. Bu sayede gerçek bilgiyi kaynağından alma fırsatı sunuyor. Çağrı Şahin tarafından yazılan gezi yazılarını buraya tıklayarak kendi blog sitesinden kolaylıkla okuyabilirsiniz. Yurt dışında aylarını geçiren bu genç, oldukça akıcı bir yabancı dil bilgisine sahip. Yabancı dil üzerine kendisini bir hayli geliştiren Çağrı Şahin, çeşitli kültür özelliklerini de yakından inceliyor ve bunun üzerine çalışmalar yapıyor.

Otomobil ve Otomobil Sporları Onun Hayatında Çok Önemli Bir Yere Sahip!

15 yaş grubunun her ferdinde olduğu gibi Çağrı’da büyük bir otomobil merakına sahip. Onun ki sadece merak değil elbette. Kendisini devamlı geliştirmeyi ve bilgilerini paylaşmayı ilke edinen bu genç isim, otomobiller hakkında teknik detayları öğrenmeye bayılıyor. Hemen her yeni otomobil hakkında henüz piyasaya çıkmadan bilgiler edinen Çağrı, bildiği teknik detaylarla otomobil uzmanlarına taş çıkartıyor. Her model otomobil onun ilgisini çekmezken, kendisi genellikle süper spor otomobiller ile ilgilenmektedir. Instagram hesabına baktığınızda, milyon dolarlık araçların fotoğraflarını görebilirsiniz. Hemen hepsini teknik açıdan deneyimleme fırsatı bulan genç fenomen, çok ciddi bir bilgi birikimine sahip.

ATV İle Turlamaya Güçlü Bir Tutkuyla Bağlı!

Çağrı’dan bahsederken ne kadar da çok “Tutku” kelimesini kullandık değil mi? O gerçekten bu kelimenin hakkını veriyor. Tutkuyu ve tutkularıyla barışık yaşamayı tamamen başarabilmiş bir genç o. Yine bir başka tutkusundan bahsedelim. ATV ile ilgilenen Çağrı Şahin, birçok farklı platformda yer almış ve ülkemizi temsil etmiştir. ATV motoru ve bakımı üzerine de yabancı ülkelerden eğitim alan bu genç, bu spor dalı hakkında büyük bir bilgi birikimine sahip. ATV ile çok küçük yaştan beridir ilgilenen bu genç fenomen, birçok sporcudan çok daha büyük bir bilgi birikimine sahip. Gelecekte yapmak istedikleri arasında ATV sporu ile alakalı projelerde yer alıyor. Günümüzde gezi yazıları yazarak insanların ilgisini büyük oranda çeken bu genç, ilerleyen dönemlerde otomobiller ve ATV’ler üzerine projeler yapabilir. Bunun mesajını her verdiği röportaj bünyesinde iletiyor. Gelenek ve kültür konusunda çok hassas bir yapıya sahiptir ve kendi kültürü üzerine çok detaylı bilgi sahibidir. Buraya kadar anlattıklarımızı özetleyecek olursak, oldukça donanımlı bir gencin örnek olmak üzere fenomenlik basamaklarını ikişer üçer çıktığını söyleyebiliriz.

Kaynak:  http://www.cagrisahin.com/biyografi

Instagram: https://instagram.com/cagrisahin/