Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Survivor’da futbol maçını kazanan belli oldu

Survivor’da Anlat Bakalım ve

Survivor’da Anlat Bakalım ve futbol karşılaşmasını kazanan belli oldu. 12 Mayıs Cumatesi’nin ilk mücadelesinde Anlat Bakalım’ın galibi Acun Medya oldu. İlk yarısı kıran kırana geçen futbol maçının da kazanan Acun Medya oldu.

Survivor’ın cumartesi günü yayınlanan son bölümünde Survivor 2018 yarışmacılarıyla Acun Medya Anlat Bakalım’da karşı karşıya geldi. Hamburger menü ödüllü yarışmayı 4-10 Acun Medya kazandı.

Günün ikinci ve en çok merak edilen mücadelesinde iki takım plaj futbolunda karşı karşılaştı. 1 yıl ücretsiz spor salonu üyeliği ödüllü karşılaşmanın ilk yarısı 4-6 Acun Medya’nın üstünlüğüyle bitti. Mücadelenin skoru da 9-13 Acun Medya lehine oldu.

Survivor’ın son bölümünde ödül oyununda karşı karşıya gelen takımlardan gönüllüler zafere ulaştı. Kazanın ailesini Dominik’e getireceği Sembol oyununda ise Adem, Hilmi Cem, Damla ve Yağmur finale kaldı.

Survivor’ın cuma günü yayınlana son bölümde ünlüler ile gönüllüler takımları lazanya ve Anneler Günü için ailelerine çift kişilik tatil hediyesi için karşı karşıya geldi. Mücadeleyi gönüllüler takımı 3-10 gibi net bir skorla kazandı.

Günün ikinci mücadelesinde yarışmacılar sembol yarı finalinde karşılaştı. Aileleri Dominik’e getirme ve 4’er bin liralık ödüllü yarışmada Adem ve Hilmi Cem kadınlarda ise Damla ve Yağmur finale kaldı.

Survivor’da birleşmenin yaşanacağı 14. haftası 67. bölümde ada ve iletişim oyunları oynandı.

Ünlüler’den Sema elindeki sakatlıktan dolayı ada oyununda mücadele edemedi.

Kazanan takımın katı meyve sıkacağı ve sandviç de kazanacağı ada (Baraka ve yatak) oyunu 10-7 Gönüllüler takımın oldu.

Renkli anlara sahne olan bil bakalım oyununu ise 8-4 yine Gönüllüler takımı kazandı.