Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kız Çocuklarını Giydirmek Ve Modası

Prensesleri Giydirmek Annesinin prensesi,

Prensesleri Giydirmek

Annesinin prensesi, babalarının küçük aşkı kız çocukları için iyi giyinmek çok önemlidir. Sosyal medya mecralarına göz attığımızda fenomen olan süslü ve bir o kadar da şirin kız çocuklarına rastlamak mümkün. Giyim tarzları, jest mimik ve hareketleri ile görenleri hayrete düşüren küçük prenseslerden herkes etrafında muhakkak bir tane görebilir.

Günümüzde teknoloji ile birlikte dünya küçülmüş, insanların etkileşimi artmış ve moda da bundan olumlu etkilenmiştir. Dünyanın bir ucundaki bir moda akımının ülkemizde de eş zamanlı olarak yaygınlaşması böylelikle mümkün olmuştur. Bu akımdan çocuk modası da payını almış ve hepimizin bildiği üzere ülkemizde de büyük, tanınmış giyim firmaları çocuk ürünleri üretimine ağırlık vermeye başlamıştır. Hatta çocuk mankenlerin oynadığı çocuk giyim reklamları sıkça yayınlanır olmuştur.

Bu reklamları gören kız çocukları da anne ve babalarından minik gardroplarını doldurmalarını istemeye başlamıştır.

Rengarenk Son Moda Etekler

Bu isteklerin en başında da hiç şüphesiz son moda çocuk etekleri vardır. Çocuk diyip geçmemek lazım, ürünlerde öylesine çok seçenek mevcut ki genç kızlara taş çıkarır türden. Piyasada fırfırlı, tütülü, kadife, kot, çizgili, kareli aklınıza gelebilecek her tür model bulunmaktadır.

Bu konuda ürün yelpazesi öylesine geniş ki, anne-kız etekleri de son yılların moda trendlerinden birisi. Anne ve kız aynı ürünü giydiğinde dikkat çekici ve bir o kadar da şirin bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde sosyal medyada fenomen olan anne-kız ikilileri de azımsanmayacak kadar çok sayıdadır.

Kız çocukları için büyük önem taşıyan etek seçiminin, bu denli çok model ve markanın olduğu bir dönemde bir hayli zor olduğu söylenebilir. Özellikle annelerin işi etek seçimi esnasında, süslü küçük hanımefendiler ile zor gibi gözüküyor. Ancak cıvıl cıvıl, renk renk etekler eminiz ki çocuğunuza çok yakışacak. Üzerinde o şirin etekle çocuğunu gördükten sonra anneler de bu zorluğa değdiğini düşünecektir.