Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Karayalı 14 Mart Tıp Bayramını Kutladı

BAŞKAN KARAKAYALI’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİL Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık …

BAŞKAN KARAKAYALI’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA

BAŞKAN KARAKAYALI’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİL

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Kemalpaşa Devlet Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinliğe, ilçe Kaymakamı Musa Sarı ve Kemalpaşa Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Sanıvar ile birlikte katılan Başkan Rıdvan Karakayalı sağlık emekçilerine tek tek karanfil dağıttı. Ziyarette, Başkan Karakayalı’ya, Belediye Başkan Yardımcısı Arzu Külahcıoğlu Altıntoz eşlik etti. Etkinliğe hastane Başhekimi Op.Dr.Enis Toklu’nun yanı sıra hekimler ve sağlık çalışanları yoğun katılım gösterirken, çalışanlar Grup Mira’nın seslendirdiği şarkılarla eğlenceli vakitler geçirdi.

“FEDAKÂRCA ADANMIŞLIĞINIZA BORÇLUYUZ”

Karanfil takdiminin ardından, düzenlenen programda konuşma gerçekleştiren Başkan Karakayalı, “İki buçuk yıldır devam eden ve henüz sona ermeyen pandemi sürecinin sizleri çok yorduğunun farkındayız. Özellikle bu dönemde olağan üstü performans göstererek, gece gündüz demeden bizlere şifa dağıtmaya çalıştınız, yeri geldi evdeki çocuğunuzdan uzak kaldınız, eşlerinizi göremediniz. Bizler, fedakarca adanmışlığınız için hepinize borçluyuz. Son dönemde temel haklarınızla ilgili problemler yaşadığınızı biliyoruz. Sizler, tüm sağlık çalışanlarımız olarak bu ülkede mücadeleye devam edeceğinize inanıyor, özlük haklarınızın iade edilmesini temenni ediyor, 14 Mart Tıp Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı