Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Parti Sözcüsünden Kılıçdaroğluna Gönderme

Ak Parti Sözcülüğünü Yapan

Ak Parti Sözcülüğünü Yapan Mahir Ünal,CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğluna Kendi Resmi Twitter Hesabından Göndermelerde bulundu.Partisinin gurup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Eleştiren Kılıçdaroğluna Yönelttiği eleştirilere karşılık cevaplar verdi.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Twitter hesabından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun artık siyasetin değil psikolojinin konusu olduğu mesajını paylaştı.

Ünal, “Türk siyaseti çok ağır bir mitomani vakası ile karşı karşıya” ifadesini kullandı.

Mahir Ünal paylaşımında, mitomani ifadesinin “Kişinin ruhsal nedenlerle gerçekleri çarpıtmayı, değiştirmeyi hastalık durumuna getirmesi” anlamına geldiğine ilişkin bir fotoğraf da kullandı.

KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?

CHP Lideri Kılıçdaroğlu grup toplantısında yaptığı açıklamada ”Buradan ilk defa FETÖ’nün bir numaralı siyasi ayağı Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zattır diyorum. FETÖ’nün bir numaralı siyasi ayağı, sanığı Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zattır.

Versin mahkemeye ispat edeceğim. Sen devletin bütün sırlarını kozmik odayı FETÖ’ye açacaksın, çıkacaksın ayağa. Sonra kalkıp diyeceksin, ne istedin de vermedik diyeceksin. Her şeyi verdin, şimdi FETÖ’nün siyasi ayağı kim diyorsun, siyasi ayağı sensin arkadaş” dedi.