Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal’dan Bedelli Açıklaması

Gündemin söylentilerinden biri olan

Gündemin söylentilerinden biri olan bedelli askerlik ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklama Yapmış ve gündemimizde bedelli askerlik yok demişti.Ak Parti sözcüsü Mahir Ünal’da bedelli askerlik konusu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

”BEDELLİ İLE İLGİLİ BİR DÜZENLEME YOK”

Ak Parti sözcüsü Mahir Ünal Bedelli Askerlik ile ilgili yaptığı açıklamada “Şu anda AK Parti’nin gündeminde bedelli ile ilgili bir düzenleme yok” dedi.

İşte Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın Bedelli Askerlik ile ilgili sözleri;

“Dün Başbakanımıza bu konuda kişisel görüşünü sordular. Başbakanımız da ‘Benim bu konudaki düşüncem müspet’ dedi. Yani Başbakanımız, ‘Bizim gündemimizde bir düzenleme var, bizim gündemimizde bir çalışma var’ gibi bir ifade kullanmadı. ‘Kişisel olarak benim düşüncem müspet bakıyorum.’ dedi. Şu anda AK Parti’nin gündeminde bedelli ile ilgili bir düzenleme yok. Seçimden sonra artık biliyorsunuz, yeni hükümet sistemi yeni dönem. Şimdi bize diyorlar ki ‘Sizin seçim vaadiniz ne?’ Bizim en büyük seçim vaadimiz onlarca yıldan beri Bülent Ecevit’in bu düzen değişmeli dediği o soğuk savaş yıllarına göre dizayn edilmiş idari sistem, hükümet sistemi değişiyor ve hükümet sistemiyle birlikte biz her alanı yeniden dizayn ediyor, yeniden düzenliyoruz. Dolayısıyla yeni dönemde ne olur ona yeni dönemde bakacağız.”şeklinde ifade etti.