Mazotlu Isıtıcı

Mazotlu Isıtıcı

PAYLAŞ

Genellikle taşınabilir ısıtıcılar özellikle de inşaat, tarım, sanayi ve hizmet sektöründe büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Isıtıcının kullanılacağı ortama göre ve belirlediğiniz sıcaklık derecesine göre ısıtıcılarda aranan kriterler büyük bir değişkenlik göstermektedir. Örneğin inşaat aşamasında olan bir binanın ısıtılması ile inşaatı sonlanmış olan bir binanın ısınması arasında oldukça büyük bir fark olmaktadır. Ya da iyi havalandırılmış bir şantiyenin ısınması ile çadır barınakların iç sıcaklığının sabitleştirilmesi arasında da oldukça büyük bir fark gözlemlenir. Fakat Isımak sayesinde en uygun ve sizin için en hesaplı ısıtma çözümünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Isıtıcılar birkaç farklı çeşitte olabilir. Bu çeşitlerden birisi de Mazotlu ısıtıcı olarak bilinmektedir.

Isımak mazotlu ısıtıcı ürettikleri tüm ısıyı tahsis ederler. İşte bu özelliklerinden dolayı hem dışarıda hem açık şantiyelerde hem tarım alanlarında hem de iyi havalandırılan iç mekânlarda kullanıma uygun bir mazotlu ısıtıcı türüdür. Bu bağlamda düşünülecek olursa eğer bu ısıtıcılarda yüzde yüz bir verimden bahsedilebilir çünkü mazotlu ısıtıcıların oluşturdukları ısıtma kapasitesinin etkisi yüzde yüz olarak bilinmektedir. Bu mazotlu ısıtıcıların çalışma prensibi şu şekildedir; ilk olarak yakıt püskürtülür daha sonra ateşlenir ve en son yakılır. Daha sonra sıcak gazlar fanın ana hava akımına karışır. Mazotlu ısıtıcılar yalnızca insan ve hayvanların bulunmakta olduğu iyi havalanmayan ve kapalı ortamlar için çok uygun bir ısıtıcı tercihi değildir.

Isımak mazotlu ısıtıcı cihazı kısa sürede ortamı ısıtır. Güçlü fanı sayesinde havanın sirkülâsyonunu sağlayarak ısı dağıtımını daha da kolay bir hale getirir. Anında sıcak hava sağlama fırsatına sahiptir. Dişli yakıt pompası sayesinde çok daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Isımak mazotlu ısıtıcısına ortam termostatı bağlayarak otomatik sıcaklık kontrolü fırsatına sahip olabilirsiniz ve buna ek olarak higrostat ya da zamanlayıcı ile kontrol imkânına da sahip olabilirsiniz. Yüksek kalitede paslanmaz bir çelikten yanma hücresine sahip olma özelliği taşır. Isımak mazotlu ısıtıcı sizlere aynı zamanda kiralık mazotlu ısıtıcı seçeneği ile de sizlerin fırsatına sunulmuş bulunmaktadır. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK