İşçi Güvenliği Adına Ema Ayakkabı Tarafından Üretilmiş Özel İş Ayakkabıları

İşçi Güvenliği Adına Ema Ayakkabı Tarafından Üretilmiş Özel İş Ayakkabıları

PAYLAŞ

1991 yılında endüstriyel ayakkabı ve iş güvenliği ayakkabıları üretmekle faaliyetlerine başlamış olan Ema ayakkabı, şu an için Türkiye genelindeki önemli fabrikaların iş güvenliği için tercih ettiği ayakkabı markasıdır. Her zemine uygun, her çalışma şartına uygun ve her mevsime uygun iş güvenliği ayakkabıları sayesinde çalışanlar artık daha konforlu bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Yaz mevsimi için üretilmiş olan yazlık iş ayakkabısı da bunlardan birisidir. %100 süet deri sığır derisi kullanılarak üretilen bu iş güvenliği ayakkabısı sayesinde yazın sıcağında çalışmak artık daha kolay. Yazın sıcaktan dolayı bu ayakkabı sayesinde ayaklarınız terlemeyecek ve bundan dolayı da ortama kötü bir koku yaymayacak. Aynı zamanda konforlu bir tabanı olması nedeniyle de gün boyu mesai saatlerinde rahat bir çalışma ortamı sağlar.

Ema ayakkabı markasının Türk standartları enstitüsüne uygun olarak ürettiği bu yazlık iş ayakkabısı hem ön korumaya hem de alt korumaya sahiptir. Ön tarafındaki koruma sayesinde çalışma sırasında ayağın üzerine düşebilecek şeylerin uyguladığı darbelere karşı dayanıklılık sağlar. Alt koruma da zeminden kaynaklı darbelere karşı dayanıklılık sağlıyor. Yaz mevsimi için özel teknolojiyle üretilen bu iş güvenliği ayakkabısı 200 joule darbe direncine ve 15.000 Newton baskı direncine kadar dayanabiliyor. Üstelik sadece sıcağa karşı değil soğuğa ve elektriğe karşı da yalıtkan olduğu için işçinin güvenilir şekilde işini yapmasını sağlar.

Üstün bir teknoloji ürünü olan bu yazlık iş güvenliği ayakkabısı üzerinde delikler bulunuyor. Bu delikler gün içinde ayağın hava alması için tasarlanmıştır. Bu sayede ayağınız çalışma saatlerinde dahi hava alacak ve konforlu şekilde mesaiyi bitireceksiniz. Dayanıklı taban özelliği yaz ve ilkbahar için konforlu kullanımı ve farklı zemin şartlarına uygunluğu nedeniyle çok sayıda endüstriyel fabrikanın işçileri için tercih ettiği ayakkabıdır. Yazlık iş ayakkabısıEma ayakkabı markası tarafından 40 – 47 ayak numaraları aralığında üretiliyor. Üstelik sadece düz değil taraklı ayak yapısı olanlar için de uygun bir model olarak üretiliyor. Nitelikli özellikleri sayesinde tercih edilebilir ve standartlara uygun bir işi güvenliği ayakkabısıdır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK